Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos a szundikendő? Ha...

Hasznos a szundikendő? Ha igen mikortól tudja "használni" A baba ?

Figyelt kérdés
jan. 20. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy bárki a "hasznáért" venné. Azért veszik mert cuki, a gyerek mellé teszik, akinek vagy megtetszik, vagy nem. Vagy rákattan, vagy nem.

Egyik gyerekemnek sincs se szundikendője, amihez ragaszkodna, pedig van/volt a lakásban. Se plüss, amivel aludnának, pedig az is rengeteg van.

jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamat soha nem érdekelte. Barátnőm kisfia meg nincs meg nélküle. Ezt nem lehet előre tudni
jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim kaptak a rokonoktól összesen 5 ilyet, csörgőset, szalagosat meg más fajtát is, egyik se érdekelte őket.
jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi rengeteget kaptunk, végül egy kis takarót választott magának 1 éves kora korul, az a kis mindene. Illetve a plussoket szereti. Ezeket a szundi izeket le se tojta.
jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kaptunk 4et. Egyik gyerekemet sem hatotta meg (2van)
jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnek sem volt.
jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Se nem kaptunk, se nem vettem, így ezt nem tudom.

Viszont a plüssöket szereti a fiam nagyon, már egész kicsiként is imádta beléjüknyomni az arcát, de kedvenc azok között sincs, nem tudom, hogy lesz-e majd ezután (16 hónapos).

jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
jan. 20. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek volt, a nagyobb elalváshoz forgatta állandóan, ilyen altatási szertartás volt. A kicsit egyáltalán nem érdekelte.
jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk, mégis mindig a textilpelust gyűrte magához a fiam amikor aludt :) Előre nem lehet tudni.
jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!