Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütés miatt mentünk az...

Kiütés miatt mentünk az orvoshoz, megvizsgálta, és véranalízisre küldte. Ti elvinnnétek, hogy vegyenek vért? 8 hónapos.

Figyelt kérdés

Egy el nem múló kiütés van az arcán, de az orvosnő alaposan megvizsgálta. Semmi mást problémát nem talált.

Megkérdezte , hogy ha kapott már májat, húst. Azt mondtam, hogy húst csak egyszer. ÉS akkor mondta, hogy el kell vinni, hogy vegyenek vért tőle, hogy lássák, hogy mekkora a vasszint a szervezetben. Felírta a papírra azokat az analíziseket, amik az arcával kapcsolatosak, de azok olyanok, hogy csak el kell érinteni az arcát. Viszont a véranalízisre, nem tudom, hogy mit mondjak. Ti vittétek a babátokat ennyi idősen?


jan. 25. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne vinném? Az orvos azért orvos, mert tudja a dolgát. Eszemfszom megáll hogy egy orvosi utasítás után a gyakori véleménye a fontosabb!
jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Vinném, ha azt mondta az orvos.
jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
El. Mi tart vissza? Nem nyitott szívműtétet terveznek, csak egy vérvételt
jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Még aznap.
jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
6%
Ha nagyon nem akarod elvinni véranalízisre, akkor vidd el egy másik orvoshoz, esetleg egy bőrgyógyászhoz, hátha ő talál valamit.
jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire nem bízol az orvosban akkor válts inkább.

De egy régóta nem gyógyuló kiütés vagy seb alapvetően nem túl jó, illetve lehet látta, hogy a nyálkahártyák is sápadtabbak, lehet ezért.

jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
#5. És a bőrgyógyász hogyan állapítja meg a vasszintet szerinted?🤣
jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
Ez a doktornő egyébként gyerekorvos? Vagy háziorvos?
jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne vinnéd el? Nem is értem. És ha valami komolyabb baja van, inkább ne derüljön ki, mert nem akarod kitenni egy vérvételnek?
jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
#7 Nem a vasszint miatt. De lehet, hogy ő ránéz a kiütésre és tudni fogja, mi lehet a probléma, mivel ez a szakterülete. Vannak jó és kevésbé jó orvosok. Saját magam is tapasztaltam, míg az egyiknek lövése se volt, mi lehet a probléma, egy másik azonnal megoldotta.
jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!