Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes babamnak megnyomtam a...

6hetes babamnak megnyomtam a kutacsat lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma öltöztetès közben véletlenül megnyomtam a kutacsat, fogalmam sincs hogy hogy, nagyon bűntudatom van 😭. Lehet belőle baj? Veletek volt már így?

#kutacs #6.hetes baba
jan. 25. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg az orvost.

Ne nyomkodd a fejét!

jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy annyira megnyomtad volna, nyugi. Ha bizonytalan vagy, ilyen kérdéssel bármikor felhívhatod a gyerekorvosi ügyeletet. Ők biztosan szakszerű választ adnak.
jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1/2 Te szerinted szándékosan csináltam?????????????
jan. 25. 23:28
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm.
jan. 25. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba nem kezdett el sírni, nem lett tőle nyűgös, illetve nem lilult be, semmi nyoma sincs, akkor nem valószínű, hogy baj van. De ha annyira aggódsz, mindenképp orvost kérdezz.
jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Az orvos,meg amikor a kutacsot vizsgálja,jól megnyomkodja. És abból sincs baj.
jan. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Nekem az elsőnél a doki úgy magyarázta, hogy a kutacs olyan mint egy kifeszített vitorlavászon, ha valami éles megszúrja, megsérti az baj, de ha a kezeddel megnyomod, megütöd kicsit, attól semmi baja nem lesz, strapabíróak azért a babák. 🙂
jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat❤️😭 mindenen stresszelek…..
jan. 26. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, fog még esni kelni sokat. Szinte gumiból vannak 😄
jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!