Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le?

Mivel foglaljam le?

Figyelt kérdés

Van egy örökmozgó kisfiam aki egy percre sem áll meg..

11 hónapos lesz napokon belül.

El játszik egy darab papírral is de mindössze kb 5 percet.

Akár mit adok oda megunja.

Hintája is van,labdamedence sok játék és ő csak menne és menne.

Kapaszkodik fel mindenben

Csak nem tud menni még és elesik szegény annyit koppant már a kis feje..ti mivel foglaltátok le?

Sétálni szeret

Megyünk is szinte minden nap kb 1 órát.

Ha beszélek neki akkr se figyel rám sokáig és ül nyugodtan hanem közben hempereg,mászik vagy épp meg harap..

Egy percre sem lehet magára hagyni

A dolgommal meg eléggé el vagyok csúszva


Valami tanács? Ti hogy csináljátok?


jan. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott kell lenni vele, ezzel nem tudsz mást kezdeni :)

Az én kisfiam ugyanez, csak már 16 hónapos, de még mindig meg tud lepni, hogy miket talál ki, hova mászik, mit ér el a szekrényen stb.

A "nem"-et még nem érti (azaz dehogynem, csak általában nem érdekli 🙂), így mindig rajta kell tartanom a szemem. Meg egy idő után már ismerem minden neszezését, persze a legnagyobb baj mindig akkor szokott lenni, mikor nagyon csendben van 😀

jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😃 akkor továbbra is erre számítsak 😊 Hát mindegy érte mindent hisz a mindenem
jan. 26. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Legyen ott melletted mikor csinálod a dolgodat. Egy ilyen pici gyereknek nem is kell hogy 5 percnél tovább lekösse bármi.
jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én amikor muszáj volt megcsinálnom valamit, bekötöttem az etetőszékbe és tettem elé valami szórakozni valót. Kukorica szemeket, zárható tasakba nyomott festéket, amit nyomogathatott, fültisztító pálcikákat, amiket rakosgathat bele egy wc papír gurigába, egy szem jégkocka, papírszívószál. Készíts be pár játékot, akár lehet őket újrahasznosítani is, lehet, hogy mire végez a 10 játékkal, újra érdekli az első. És ha hazajött az apja, akkor fel lehet használni babysitternek.
jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú, 4-es, ha a kérdező kisfia olyan, mint az enyém, akkor a kukoricaszemekkel inkább vigyázzon, az én fiam biztos, hogy azonnal mindenébe bedugdosná (száj, orr stb.) 🙂
jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is most 11 hónapos. Ő már jár, kanapéra mászik, szóval pláne figyelni kell rá. Eltologatja a kisautókat, pakol a gardróbból, ezek a kedvenc dolgai.

Meg amivel néha meglepően sokáig elvan, pedig már kb. félévesen megvettem neki egy itteni kommentelő ajánlására, az ez a cucc:

[link]

jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!