Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos baba és a herpesz?...

4hónapos baba és a herpesz? Páromnak tegnap herpesz jött ki az ajkán, előtte puszilgatta. Utána mikor rá jöttünk, hogy herpesz, abbahagyta. (Nem volt még neki, nem tudtuk milyen.) Ha véletlenül elkapná a baba annak milyen következményei lennének?

Figyelt kérdés
Férjem sokat van vele, valamint sokat böfizteti és a kezében van a gyerek. Hogy tudunk védekezni, hogy ne kapja el a babó? Nem tudjuk megoldani hogy csak én legyek vele, ugyanis vannak sajnos problémáim.

febr. 5. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Herpesztapasszal ragassza le. Így nem tud belekapni a baba.
febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen az én férjemnek is volt. Nem tudjuk mitől, de a gyerek születése után 1 héttel akkora herpesze lett, hogy konkretannem tudta összecsukni az ajkait...Geronazzo Mária ajkai elbújhattak volna mögötte.


A sima tapasz meg a Zovirax csak rontottak a kezdeti szakaszban, így elment egy magánorvoshoz aki valami durva szteroidos cuccot írt fel neki. Az 8-9 nap alatt rendbehozta.


Én mindenféle rémsztorit olvastam, meg nyílván azoknak az ellentétét is, hogy mit okozhat a herpeszvírus egy csecsemőnél, így nem kockáztattunk.

febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!