Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam 1,5 hónapja...

10 hónapos kisfiam 1,5 hónapja mászik, szinte egész nap,vagy bútor mellett álldogál. Kiskora óta nem nagyon szeret hason aludni, nem is erőltettem.Viszont éjjel ha felkel hasra fordul azonnal négykézláb van vagy feláll. Törődjek bele?

Figyelt kérdés
Voltunk vele gyógytornásznál, feszes volt a nyaki rész. Tornáztatta neki. De még egy éjszakát nem aludt úgy, hogy hason vagy hogy ne ébredjen fel rá, ha átfordul. Egyszerűen nem tudom mitől van és meddig tart ez. Napközben is nagyon ritka az, ha megpihen. Egész nap mászik, mozog. Volt valakinek a babája így?
febr. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiam így volt.

Akárhányszor hasra fordult már állt is fel.

Azóta kinőtte, két éves, és ennek ellenére,meg annak is ,hogy csecsemőként utalt hason lenni, most hason alszik a legjobbakat

febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dejo, akkor én is várom majd a csodát 😅
febr. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!