Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel nagyobb halozsakot...

Mennyivel nagyobb halozsakot szoktatok venni a babanak alvashoz? Vettetek mar esetleg 2-3 szammal nagyobbat is?

Figyelt kérdés

En eddig vagy a sajat mereteben vagy max 1 szammal nagyobbat vettem neki, de talan ez nem jo taktika, mert tul hamar kinovi oket :D

Nem sajnalom tole, ne ertsetek felre, csak itt-ott olvasom, hogy masoknal siman kibir egy evszakot egy halozsak, nalunk nem.

9 hos


febr. 6. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Igaz nem vettem. De amibe bele tettem 6 hónaposan az még mindig jó neki most 11 hónaposan.

Annyi hogy van rajt a felső részén egy szűkítő patent. Szóval szerintem működik a nagyobb megoldás.

febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
9 hónapos kora után már nem fog olyan gyorsan nőni, szerintem ha a következő méretet kinövi, utána úgyis tipegő hálózsák fog kelleni. Az enyém legalábbis nem maradt meg a normálisban miután megtanult járni. Azért nem javasolt nagyobbat venni, hogy ne tudjon belőle félig kibújni, és esetleg a fejére húzni, aztán megfulladni. Én a helyedben egy 9-12 hónaposat vennék, aztán vagy melegebb pizsit vagy tipegő hálózsákot.
febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

0-6 hós (68 cm-ig) vállánál pattentos, oldalt cipzáros hálózsákot vettünk. 2 hetes kora óta használja (most 3 hónapos és még egy darabig jó lesz szerintem neki).

Előtte volt egy konkrétan 56-os méretű, amit csak azért váltottunk le idő előtt, mert hosszú ujjú volt maga a hálózsák és nehéz volt beletenni a kis kezét, amikor hosszú ujjú body és rugi is volt rajta.

Már beszereztem a következő méretből is egyet, de abba még nem raknám bele, mert annyival hosszabb és a nyak része is annyival szélesebb, hogy szerintem reggelre belecsúszna az aljába a baba, ami fulladásveszélyes lenne.

febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyobbat vettem kb. 3 számmal, teljesen jó volt így.
febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nagyobb baba, gyerek nem csúszik ki a nagyobb méretből, csak a hossza változik.
febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, vettem nagyobbat. Őt nem zavarta, és nem nőtte ki 2 hónap alatt. Tipegő hálózsáknál is így csináltam eddig.
febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mienkre az volt írva, hogy a nyújtott lábával érje el a zsák alját, akkor biztonságos. De megteheted, hogy felhajtod és ideiglenesen kisebbre varrod a zsák hosszát, amíg bele nem nő.
febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt szoktam megnézni, hogy mellben milyen a kialakítás, ne tudjon belecsúszni. Ha igazán csak a hossza miatt nagyobbra való, akkor simán megveszem. Ha a felső kialakítása nem jó még, akkor nem veszem. (Vagy megveszem és elteszem későbbre)

Most pl. 83 cm a kislányom és nyár eleje óta 90-es hagyományos hálózsákjai vannak (akkor nem emlékszem mekkora volt, talán akkor 74-es ruhákat hordhatott), most váltunk majd 110-esekre, vagy 90-es tipegőre. Tipegőből nem jó a sokkal nagyobb.

febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!