Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglaljam le a 3 hónapos...

Isabella marie swan kérdése:

Mivel foglaljam le a 3 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

A kislányom elég sokat bukik étkezések után és kiskorától elég sokat volt kézben hordozva mert ha letettük vízszintbe állandóan bukott nagy mennyiségben

Nagyon megszokta hogy kézben van de azért néha elvan pár percre a játszószönyegen

De úgy veszem észre hogy unatkozik és azért nyűgös pedig annyi játéka/csörgője van de ezek nem kötik le

Akkor nyugodt hogy ha viszem a kezembe körbe a házba és beszélek hozzá

Ezzel nincs baj de leszakad a hátam a sok cipeléstől(hordozókendőt nem szereti)

Már fent van két étkezés között 2-2,5 órát, mivel foglaljam le őt

Akiknek a babája ilyen kézben hordozós volt hogyan szoktattátok le vagy ő magától leszokott róla és elkezdték jobban érdekelni a játékok



febr. 29. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10-esnek: egy 3 hónapos nem hisztizik, szeretetet, megértést és segítséget kér, különben tök egyedül van a világban.
márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es, 3 honapos babarol beszelunk konyorgom! Ekkora baromsagot hogy lehet irni? Valoszinuleg teged is ennyire elhanyagoloan neveltek, ezert van 0 megertesed.


Egyebkent kerdezo, nekem eszembe jutott, hogy anno reflux miatt mit csinaltunk, orvos tanacsara.

Szoval nappal eves utan rogton bufiztettem 20-30 percig, utana pedig beultettem az autos hordozoba a babat, kb 20 percre, vagy kevesebbre, ahogy birta.

Ez igy nekunk sokat segitett, mert nem vizszintesben volt ugye es addig se cipeltem. De ez a bukasos, refluxos idoszak nalunk is brutal volt, hat nem hianyzik. 8 hos korara egyebkent teljesen elmult 🙏🏼

márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10es!

Szerinted egy 3 hónapos baba képes manipulálni?? Ugyan már..

Van egyáltalán gyereked????

márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen szerencsétlen, felkészületlen, tehetetlen minek szül? Védőnőt miért esik nehezedre megkérdezni ilyenekről?
márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja nincs védőnő oké, de akkor bakker addig megyek, amíg egy normális orvos nem válaszol
márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!