Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba nyelvén kb 2mm átmérőj...

Kisbaba nyelvén kb 2mm átmérőjű piros folt fehér körvonallal mi lehet?

Figyelt kérdés
Most vettem észre miközben nevetett, jó kedve van hangulatán nem venni észre semmit. Holnap ha nem múlik el el viszem orvoshoz, de addig is van valakinek valami tapasztalata, mi lehet ez? Nyelve oldalán van, foga még nincs és midig rág valamit. Arra is gondoltam lehet afta de az nem így néz ki (báris a neten). Esetleg ha holnapig tudtok valamit, volt e valakinél hasonló? Kérem akkor írjatok.

márc. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Térképnyelvre nem hasonlít?
márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, arra gondoltam én is, csak térképnyelvnél olyan nagyobb foltokat láttam képeken. Nála meg tényleg pici, szabályos kör alakban. De remélem, hogy csak az. Mert azt hallottam is, hogy nem veszélyes.
márc. 1. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is az van. Ez mindig máshogy nèz ki, máshol és másmilyen foltok keletkeznek.
márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet. Múltkor is észrevettem akkor szombat este volt, csak nagyobb. Hétfőn reggel indultam volna vele az orvoshoz, addigra eltűnt. 😊
márc. 1. 20:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint a folt volt nagyobb a nyelvén.
márc. 1. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esélyes, hogy az lesz neki. :)
márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!