Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biogaia vagy Espumisan csepp?

Biogaia vagy Espumisan csepp?

Figyelt kérdés

Este nagyon sokat sír az egy hónapos babánk. Biogaiat használunk már kb 3 hete ,de nem sok változást vettem észre. Érdemes lenne kipróbálni az Espumisan cseppet? Nagyon mohón eszik, böfizni ritkán tud , ellenben puki az sok van. Tápszeres baba amúgy.

Szerintetek? Már nem tudom mit találjak ki, mert így mi sem és ő sem piheni ki magát. Ilyen teák és társaik nem érdekelnek, nem váltak azok sem be, az Espumisan érdekelne, hogy hatásos lehet-e? Segítsetek légyszi,ha tudtok egy szavazattal! Espumisan csepp vagy Biogaia?



márc. 3. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Espumisan csepp
Biogaia
Infacol
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp próbáld meg az Espumisant, nem veszítesz vele. Az én fiamnak is ezek voltak a "bajai" és nálunk az Espumisan vállt be, a Biogaia nem. Azt tudni kell, hogy a Biogaia egy probiotikum, az Espumisan pedig segít a szelek távozásában, az én fiam könnyebben kakilt is tőle.
márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az espumisan a gyomorban bont (tehát elvileg nektek az kell), a biogaia az emésztést segíti (pl. érzékeny a káposztára, amit te szoktál enni).
márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyes. A kakival nincs gond szerencsére. Csak ez az esti két három órás sírás mire elalszik szívszorító.
márc. 3. 21:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Kettes, tápszeres baba, úgyhogy nem szoptatok. Akkor te is az Espumisant mondod?
márc. 3. 21:57
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Holnap veszünk neki , hátha az végre segít 🙏!!!!!!!
márc. 3. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Lányom tapszeres volt, hasfájós, az espumisan megváltás volt számunkra.
márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt kapta. Biogaia azért mert császáros volt és hogy megkapja q megfelelő bacikat,espumisan a hasfájás miatt. De nem annyi cseppet használtunk mint ami fel volt írva,mert attól jobban fájt a hasa.
márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én megpróbálnám, pár nap alatt úgyis kiderül, hogy használ e. Ez sajnos olyan dolog, amit próbálgatni kell, hogy mi válik be. Van akinek egyik használ, van akinek a másik. Nem lesz tőle semmi baja ha megpróbáljátok, még akkor sem ha nem válik esetleg be 😊
márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy van akinek hat, van akinek nem. Nem gyogyszer ( a levegobol buborekot csinal ) artani nem artasz vele. Nalunk az Infacol valt be, de probaltam en is mindent. Minden ember mas, mas a szervezetunk kinek az jo kinek ez , a gyerek is kulon ember.
márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a biogaia cseppek váltak be meg az hogy leváltottuk a D vitamint. Van amikor csak az idő segít sajnos. 😢🙏

Kitartást nektek ❤️

márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!