Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedi ajándékötletek?

Egyedi ajándékötletek?

Figyelt kérdés
tudtok ilyeneket gyerekeknek/babáknak? Pl. mint az egyedi mesekönyv
2010. okt. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Névre szóló bögre, törölköző, body pl., vagy kézzel készített játékok.
2010. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pelenkatorta, tetején plüssel.
2010. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az ilyen dolgokat :)

Van pár ötletem:

Kisbabának varrj textil könyvet maradék anyagokból, minél többféle anyagból varrod annál jobban fog neki tetszeni. Lehet kapni hobbi boltban műanyag szemeket ha állatkákás könyvet varrsz akkor fel tudod használni.

Vagy varrj neki plüsst, ide is fel lehet használni a műanyag szemeket, de gombbal is szépen megoldható.

2-3 kortól: Kislánynak: Baba szoba. Karton dobozból, ablakot, ajtót vágsz rá, meg lehet úgyis oldani, hogy az egyik oldalon szétvágod a dobozt és szétnyitható lesz a házikó. Maradék anyagból tudsz rá függönyt varrni. Tápszeres kanálból tudsz csinálni székeket, edényeket, (le kell vágni a nyelét és csak a kanál rész marad, így edény, ha megordítod úgy szék és pont rá tud ülni egy Barbie baba)

Kisfiúknak: Ugyan ezzel karton dobozos technikával várat tudsz készíteni. Ki is lehet festeni vagy ha van otthon katona mintás anyagod akkor be is lehet vonni vele.

Nagyobbaknak: Könyv támasz. Egy régi plüssből kiszeded a töltetet és helyére babot vagy lencsét teszel, összevarrod és szépen megtartja a polcon a könyveket.

Gipszből hűtőmágnes. Lehet kapni hobbi boltban öntő formákat nagyon sok félét és tudsz venni hozzá festéket, lehet kapni mágnes szalagot is (nálunk 400 Ft métere és öntapadós) jól vágható és könnyen ráragad megtartja a figurát. Én már sokat csináltam ajándékba és nagy sikere van :)

Üveg festékből felakaszthatós figurák. Lehet kapni szintén hobbi boltban merev fóliát arra csak ráfestesz és ha megszáradt körbe tudod vágni kilyukasztod és felfűződ, külön-külön is lehet de egy egész láncot is csinálhatsz.

Ha tudsz kötni/horgolni akkor kisbabának tudsz csinálni kis tutyikát, nagyobbaknak sálat, sapkát, mobil tartót.

Van még egy pár ötletem ha érdekel nagyon szívesen írok.

Remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban az tetszett, hogy megvették aznap az újságokat (napilapok, sport, auto, ingatlan...) amikor a kisfiam megszületett, és azt majd nagykorában megkaphatja.
2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden évben fogok eltenni újságot. Aznap, mikor született, akkor is vettünk egyet, és az 1. szülinapján is vettünk. :)
2010. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam egy fórumon:

Névre Szóló Takaró

Típus: Eladna

Feladó: rempi - rempi73@freemail.hu

Terület: Pest megye



Egyedi ajándék a Névre Szóló Takaró és Hálózsák! Hihetetlen puhaság és lágyság! Csodás színek, vicces és aranyos minták, kedvezõ árak. Ezek jellemzik az általunk készített babatakarókat, gyerek és felnõtt takarókat. Nagyobbaknak a horoszkópos takarót vagy fényképes takarót ajánljuk. További részleteket a www.gportal.hu/babatakaro oldalon olvashat. Nem csak babáknak!


Ár: 4.990 Ft

2010. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!