Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónap vagy kilók szerint...

Hónap vagy kilók szerint cserélgetitek a cumit a cumisüvegbe? Mam 0 hasznalunk,most lesz 1 hós,4,5 kg.

Figyelt kérdés
márc. 16. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se.

Egyrészt a kilónak semmi, de semmi köze. A hónap meg csak irányadó.

márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igény alapján.
márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lassú neki a cumi folyási sebessége, akkor érdemes nagyobbra váltani. Semmi köze a hónapokhoz, a kilókat nem is értem, hogy jön ide.
márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónap szerint terveztem, 1 hónaposan adtam az 1-est, aztán vettem 2-est is, de azzal még nagyon sokáig nem tudott inni, talán egy éves is elmúlt már, mire arra váltottam. Szóval ki kell tapasztalni.
márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megérett rá. 0-ás volt kicsivel tovább, mint egy hónapos koraig. Aztán 1-es 2,5 hónapos koráig majd 2-es és most kapta a 3-ast már elmúlt 5 hónapos. Figyelni kell a jeleket van olyan baba aki még 6 hónaposan is 2-est használ.
márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig csak akkor csereltem nagyobbra, amikor a kisfiam latvanyosan nehezen ette a tapszert a cumisuvegbol.

De pl most 11 hos es az aventes 3+-os cumifejet hasznalja. Nem tervezem neki cserelni csak a honapok miatt, o ezt szereti, igy marad, amig jo neki :D

márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3 évesemnél még mindig nullásat használok.

Mielőtt jönnének a kommentek minek neki cumisüveg, a tejet kizárólag ebben hajlandó elfogyasztani. Minden mást régóta pohárból iszik. De a tejet nem hajlandó pohárból meginni.

márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. 2 hós és a kettessel issza az egyesen màr csak vergődött meg hamar elfáradt.Ez nincs korhoz kötve, kikell tapasztalni mi a jó a babádnak.
márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!