Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom jól csinálom-e,...

Nem tudom jól csinálom-e, hogy nem hagyom sírni a babámat?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad azonnal felvenni ha sír, de hát én meg nem bírom hallgatni, mert szegény olyan keservesen tud sírni. Olyankor eldobok mindent és rohanok hozzá, hogy megoldjam, amiért sír. Rosszul csinálom? Első baba, így nincs még tapasztalatom.
márc. 17. 10:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, 7 hetes.
márc. 17. 10:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már rég elavult nézet, hogy hagyni kell sírni, pláne egy 7 hetest.
márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor végülis jól csinálom, hogy rohanok hozzá és felveszem.
márc. 17. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A "sírás" babáknál nem egyféle, mivel mi nem vagyunk ott, nem tudjuk megítélni, hogy csak nyöszörög, vagy ahogy te mondod keservesen sír. Van amikor elég az, hogy pl: a kiságyban megsimogatod "jelezve ott vagy", de van amikor ez nem elég. Ezért nem kell lelkiismeretfurdalásod legyen, Te látod az igenyeid, nem kell senkinek/semminek megfelelned ezzel kapcsolatban, ha úgy érzed fel kell venned, felveszed.
márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem kell mindent eldobni de reagálj az igényeire. Jól csinálod.

A sírni hagyás nem az, amikor még befejezed a pisilést, ha elkezd sírni, hanem ha szándékosan nem reagálász a sirására, pl azzal a céllal hogy sirja magát álomba.

márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja isten ments, hogy ràzàrnàm az ajtót aztán majd álomba sírod magad gyerekem.

Nyilván igen, az épp elkezdett dolgom ha olyan , befejezem és után megyek hozzá. Ő nagyon igényli a babusgatàst, sokat is van kézben, kendőben. Neki így jó, nekem meg úgy ha velem van.

márc. 17. 11:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem volt elég ha csak meg simogattam. Csak mégjobban elkezdett sírni. 😅
márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem erre azt mondták, hogy nyilván nem mindegy, hogy keservesen sír vagy esetleg csak megébredt, csak kicsit nyöszörög, lehet 5 perc múlva vissza is alszik magától. Na ott rontják el a szülők, hogy a nyöszörgésre már kikapkodják az ágyból
márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobban csinálod, hogy nem hagyod sírni a babadat ☺️
márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen azért sír mert így jelez. Nincs azzal gond hogy nem hagyod sírni sőt.
márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!