Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli overall-nál melyik belső...

Téli overall-nál melyik belső bélés jobb, az a csúszós, nejlon anyag vagy a pamut béléses? Egy vagy két részes?

Figyelt kérdés

17 hónapos gyerkőcnek, Nekem egyértelműen a pamut vagy thermo belsős szimpatikus, de a legtöbb anorák, overall és társai inkább a másikkal vannak megoldva. Abba nem izzad bele jobban ?

Egybe részes "síruha" szerűt vagy a két részes -t ajánljátok? Mikortól adtok ekkora gyerkőcre ilyen meleg cuccot?


2010. okt. 27. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a thermo bélés a szimpatikusabb mintsem a susogós.

A kétrészes felcsúszik inkább egyrészest vagyis a siruha szerüt.

Mikortól? kemény minuszok esetén v. hóban fagyban.

2010. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pamut béléses nekem is szimpatikusabb. Nálunk ilyen idős korban egybe részes volt, szerintem praktikusabb.
2010. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos, majd ha mínuszok jönnek, akkor adok rá overállt. A belsejéről még nem tudok nyilatkozni, nagymama fogja megvenni, de én inkább két részest kértem (kantáros naci + kabát), mert elég sokat utazunk, a kabát részét csak leveszem róla a kocsiban, és kész, a gatyóba nem fog annyira belesülni.
2010. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

Igen én is ezen morfondírozom, hogy a külön két részes talán praktikusabb... a sínaci dereka elég magas... a felsője meg levehető....


had kérdezzem, hogy most akkor milyen nacit adtok a gyerekre ebben az időben? Nekünk egy harisnya meg egy tréning nadrág van rajta kint, de kevésnek találom.... lehet vastagabb fajta harisnyát is kapni? A tréning naci viszonylag vastag

2010. okt. 27. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Belül polár anyagú tréning naci, alá egy sima harisnya. Vagy van belül poláros anyagú kord nacija, ami kantáros, ezt eddig harisnya nélkül adtam rá, de hamarosan ez alá is kap harisnyát, illetve van egy vékony pamut anyaggal bélelt farmer kantáros nacija, most már az alá is harisnyát fogok adni rá.

Én is keresek vastagabb harisnyát, vagy ha minden kötél szakad, kap két harisnyát, és kész. :)

2010. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A susugósba jobban beizzad.
2010. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is másfél, 2 és fél éves korában (akkorra esett a tél) 2 részes volt, felül kabát alul egyszínű sötétkék sínadrág szerű.

Így felül a kabátot tudtam váltani ha koszos lett mert illeszkedett a nadrághoz, nem kellett egybe mindig az egész overált kimosni. Plusz mi is gyakran jártunk erre arra kocsival és szintén le kellett vegyem a kabátot róla utazás közben (ahogy egy előző válaszoló is írta),

Viszont nem biztos hogy jobb ám a pamut belsejű vagy ami ilyen puha anyag mert én pl. majd megőrültem mikor hozzátapadt az alatta levő pulcsi hosszúujjú póló anyagához és akkor szuszakolhattam bele az ordító gyerek kezét lábát.

Nem tudom más gyereke hogy van vele másfél éves örökmozgóként az öltözködéssel, de az enyém utálta szívből.

Tehát amelyiknek kicsit susibb belül az anyaga az sokkal könnyebben "felcsusszan" a gyerekre,és kényelmesen a helyére kerül.

2010. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9.07es vagyok mostmár ovis a gyermek, mostmár egybe overált kértek az óviban, hogy kintre csak egyszerüen bele tudjanak bújni gyorsan és csak kis segítséggel (meg ott nyilván nem mennek autóval sehova) úgyhogy ovizni azt vettem most (egybe overált).
2010. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tudom, hogy nem a témához tartozik, de a Lidl-ben most van vastag harisnyanci 599ft-ért.

A kérdésre: nekünk két részes van, a nadrág polár béléssel a kabátja pedig elől hátul polár az ujja pedig a másik anyaggal van bélelve.

2010. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úúúú, köszi az infót, megnézem!
2010. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!