Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep and Play milyen?...

Pampers Sleep and Play milyen? Érdemes venni? Mihez hasonlít?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még nem vettem olyat, de úgy tudom, hogy nem gumis a hát része. Amúgy más külömbség nincs.
2010. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

vékonyabb szerintem, mint az active baby. valóban nem gumis a háta. színeiben eléggé lányos, persze ez nem akkora szempont, csak észrevettem:)

nekünk éjjelre nem vált be, mindig átázik a fiam ruhája reggelre. 3x próbáltuk, most nappalra sleep&play, éjjelre active baby a bevált kombináció.

2010. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont olyan mint másik pampers csak nem gumis a hátsó fül ! Nappalra teljesen jó !
2010. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kiütötte a kisifam fenekét. mi kaptunk ajándékba 1 csomagot.

nekem nem tetszett,gyengébb minőségű pampers.

a többi pampi viszont nagyon jó.

2010. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Borzalmas. Múltkor vettünk mert olcsó volt, de soha többet. Már nappal is átázott a gyereken, két óránként cserélnem kellett, alig vártam, hogy elfogyjon.

Amúgy a kék zacsisat használjuk, nem gondoltam volna, hogy ugyanaz a márka és ilyen minőségbeli különbségek vannak.

2010. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem az zavar benne, hogy nem gumis a tépőzár része, tehát az egész derékrész körben merev. De kellemes kamillás illata van, és olcsóbbra jön ki, mint az active baby.
2010. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi 4 hós babánál használjuk éjszakára.(ajándékba kaptuk)

Nem gumis a rögzítőfül,de nálunk végig bírja az éjszakát,pedig 2-3 óránként szopizik.

2010. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Többször használtam,nekünk bevált.
2010. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem silány, nekünk mindig átázott, nem is vettem többet.
2010. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekünk sem vált be, minden kifolyt alul felül oldalt.... amúgy nekem 5 hós a fiam 70cm szóval hosszú... gondolom ez testalkat függő is.
2010. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!