Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi segített végül a refluxos...

Mi segített végül a refluxos babátokon?

Figyelt kérdés

A kislányom a héten lett 2 hónapos. Születése óta sokat bukik, de az utóbbi időben egyre gyakrabban, konkrétan minden egyes szoptatás után többször is buknia kell, hiába büfiztetem és tartom őt függőlegesen egy ideig. Az egész napja abból áll, hogy szegénynek jön vissza a tej, éjszaka pedig órákat töltök vele ülő helyzetben, mert nem tud aludni, nyögdécsel, a szemét és az orrát gyűri a kezével. Sokszor visszanyeli a felbukott tejet, de sokszor szinte kilövell a száján és az orrán át.

A kérdésem nem az, hogy ez szerintetek reflux-e. Én valószínűnek tartom, hogy igen, de jövő héten megyek vele a gyerekorvoshoz, a diagnózist úgyis ő fogja felállítani. A kérdésem az, hogy miután a ti babátoknál megállapították a refluxot, milyen megoldást javasolt az orvos. Végül mi vált be és mennyi idő után múltak el a tünetek? Volt szükség további vizsgálatokra? Ha igen, azok hogy zajlottak?



ápr. 21. 05:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos javasolta a gastrotusbaby szirupot. Igaz kicsit idősebb volt az enyém, de gyorsan segített neki.
ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk eleinte azt kondta a doki, adjak a cici mellé sinlacot. Rontott a helyzeten.

Utána a gastrotus következett. Semmi javulás.


Nálunk a hozzatáplálás és a függőleges testhelyzet (ülés, állás) hozott nagyon sok javulást.


Iszonyú sokat bukott nekem is. Viszont az éjjelekkel hál isten nem volt gond.

ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!