Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fuldoklás, lenyelt gumi,...

Fuldoklás, lenyelt gumi, távozni fog?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos. Lenyelt sajnos kb 1.5-2 cm-es gumidarabot. Bent fekszünk megfigyelésen.


Nem láttam, hogy szájba veszi csak azt láttam, hogy fura az arca és mintha hangtalanul levegőt kapkodna / tátogna /

Felkaptam és benyúltam a szájába ott nem találtam semmit aztán felsírt. Utána mintha 2x nyelt volna még...

Megitattam vízzel és adtam neki enni szilárdat és tápit is.

Elaludt.


Szerintetek letüdőzhette? Csináltak neki röntgent de az nem hiszem, hogy ki tudja mutatni.


Nagyon nagy a bűntudatom... :( volt valaki hasonló helyzetben?



ápr. 22. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem láttál semmit a szájában, honnan tudod, hogy lenyelt valamit?


Ha lenyelte, akkor meg semmi baja nem lesz nár, majd kikakálja.


A tüdejére nem megy le ilyen nagy cucc, a röngtgen simán kimutatná és rég megfulladt volna már.

ápr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyerek a fülhallgatóm két kis vékony szilikonjat nyelte le.(Kérdésem is volt erről)

Másnap este ott volt a pelenkaban.Kikakilta.

ápr. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Bár nem vagyok szakértő de szerintem egy gumi darab nem éles és nem olyan nagy h bármi kárt okozzon akár a beleiben, akár máshol. Mivel szerencsére meg nem fulladt, gondolom ki fogja kakilni.
ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!