Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónap körüli babátoknak...

14 hónap körüli babátoknak melyik a kedvenc étele?

Figyelt kérdés

Az én kislányom kedvence a tökfőzelék,és a rizs sült hússal,meg a húsleves:)


köszi a válaszokat!

Ötleteket is szeretnék így meríteni!!:))))


2010. okt. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos kisfiú. Kedvence a levesek bármelyik, a lényeg hogy legyen benne sárgarépa:) Szereti a krumplit, sült csirkével, és a túrós tésztát, meg a pörköltöt tésztával. De egyébként mindenevő, csak ezek a kiemelt kedvencek.
2010. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisnita ***** válasza:
Gyümölcsök közül szereti a banánt, a narancsot és a mandarint. Zöldségek közül a brokkoli a sláger már vagy fél éve. De szereti a krumpli főzeléket, a csirke májat, a főtt kukoricát, a rakott rizses dolgokat, a tejbegrízt, a rántott husit. Édességek közül a joghurt mindent visz és nagyon szereti a túrókrémet is és a túró rudit is megeszi, de csak úgy ha leveszem róla a csokit.
2010. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos. Olaszos tészták (pl. hús, cukkini, paradicsomos-bazslikomos szósz), tonhalas penne, babérleveles-tejfölös krumplifőzelék sült virslivel, gyümölcsszószok (meggy, alma vagy akár vegyes) roston sült husival és krumplival, resztelt máj krumplipürével, tejszínes-tárkonyos raguleves gazdagon. Ezek bármikor bármilyen mennyiségben jöhetnek neki. :)

Ja, és még az alma-gesztenye-csirke, csak most már én készítem neki, nem az üveges.

2010. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

répa, hús hússal, tészta, a leginkább azt szereti, ha a levesben főtt meg, a levét nem igazán szereti, csak a zöldséget meg a húst belőle. Uh általában ragulevest, húslevest meg gulyáslevest főzök :)

De a múltkor aszalt szilvával töltött csirkemellett csináltam, és teljesen elképedtem, mert megevett belőle egy felnőttnek való adagot :)

2010. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!