Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változott meg az alvása?...

Mitől változott meg az alvása? Kisfiam 1,5 éves és este nagyon nehezen alszik el általában fél 10 körül! Nincs ez kicsit későn?

Figyelt kérdés
Reggel 8-8.30 körül ébred, aztán 12.30-13.00 körül alszik el akkor alszik 1,5-2 órát! Este pedig fél óra mig elalszik!
2010. okt. 28. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam amikor ennyi idős volt a kicsim, csak ő 7:30 kor kelt. Azt mondják, hogy kb 12 órát alszik egy ennyi idős baba. Ha összeadod az esti meg a du.-i alvást az pont kijön. Számolgattam én is annak idején, hogy :nem kevés ez egy kicsit? Hát sajnos bőven elég volt neki!!! :))
2010. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nincs!végülis ha azt nézed reggel sokáig alszik!kisfiam 8:30kor kel,2kor alszik 2órát,este 10,10:30fele alszik!volt,h hamarabb keltettem,mert dokihoz mentünk,és este már 8kor aludt!sajna vissza äll a régi rendszerre:)!majd,ha oviba mennek,muszály lesz nekik korán lefeküdni!16h baba anyukája
2010. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs későn.
2010. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!