Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mi a véleményetek a...

Anyukák mi a véleményetek a neten köttetett barátságokról? Volt már benne részetek? Tartós barátság alakult ki?

Figyelt kérdés

Én a legjobb barátnőmet a neten ismertem meg, akkor még a "tanulós" fórumokban irogattunk.

Én azóta férjhez mentem, gyereket szültem. Ő most szerzi a 2. diplomáját. (én is főiskolás vagyok gyerek mellett)

Megszakadt a kapcsolatunk. Míg kicsi volt a gyerkőc nem tudtam menni, most hogy nagyobb tudnék, de mindíg talál valami kifogást.

Szerintetek a baba miatt van, vagy azért mert "netes" a barátságunk?


2010. okt. 29. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba miatt van. Én a neten ismertem meg a férjemet. Szóval... Most viszont, hogy megszületett a kisfiam a barátnőimre sokkal kevesebb időm van. Főleg azokra, akik más városban élnek. Pedig nem neten ismertem meg őket. Több, mint 20 éves barátságok. Ilyenkor az ember rangsorol, és érthető, hogy a gyerek az első. Persze a barátságokat sem megszakítani vagy elhanyagolni, de az természetes, hogy egy jó ideig rájuk kevesebb idő jut. Ha igazán jó barátság alakult ki, akkor nem lehet az indok a szakításra, hogy neten alakult ki az ismeretség. Szerintem.
2010. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt se barátom se barátnőm, akit így neten ismertem volna meg. Azt hogy miért nem jelentkezik én nem tudhatom, de te ismered, hogy milyen. Kérdezd meg tőle! Az a legegyszerűbb, nem? Vagy nem nagyon akarsz ennyire belemenni a dolgokba?
2010. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Igazad van!

Az az érzésem, hogy ő nem "babapárti" .

A kórházba eljött meglátogatni, és mostanában volt nálunk!

Most 13 hónapos a lányom.

És egyszerűen nem bírta elviselni, ha puszit adott neki stb.

Ez lehet itt a probléma!

2010. okt. 29. 12:56
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt szeretné, ha ugyan az lennék mint régen, bulik stb.

Mikor kimenőt kapok és elmegyünk vásárolni vagy valami, akkor olyan mint rég. De ha feljön a téma, hogy mi van velünk, és én a gyerekről kezdek el beszélni, akkor 360 fokos fordulatot vesz!

Nem lehetek és nem is akarok az lenni mint 3 éve, anya vagyok, ez az életem, és ő ezt nem tudja elfogadni!

2010. okt. 29. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi itt ismerkedtünk meg egy anyukával. Hozzátáplálással kapcsolatban kérdezett és elkezdtünk e-mailen beszélgetni. Aztán pedig MSn -en rendeszeresen. Ennek már 1 éve. Most várja a második babáját. Tavasszal jönnek is hozzánk.Neki a kislány a májusban volt 1 éves, kisfiam februárban volt.
2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy másik fórumon ismerkedtem meg egy anyukával 4 éve,mert egy idősek voltak a gyerekeink,8 nap különbség van a nagylánya és az én nagyfiam között.Később kiderült,hogy az esküvőnk is 2 hét különbséggel volt,ugyanabban az évben.Az én 2.kisfiam 1 nappal hamarabb született,mint az ő 2.kislánya.Szóval elég sok minden összeköt minket,napi kapcsolatban vagyunk:)!

Van még egy ilyen netes babás barátnőm,aki már nem netes csak babás barátnőm,gyakran találkozunk,hetente beszélünk telefonon,mert ő már vissza ment dolgozni,gyakran csinálunk családos kirándulásokat,és összejárunk.

Sok mindenkivel megismerkedtem a 2.kisfiam által a neten,de csak pár stabil barátság maradt meg.

2010. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem a net miatt van! godolj bele, lehetett volna nem neten megismert barátnő ugyanúgy, és ha zavarja a baba, ez nem a net miatt van! egyszerűen zavarja, és nemillik bele a világképébe. nekem van olyan barátom, akivel a wiwen ismerkedtünk meg egy fórumon már több mint 3 éve, rendszeresen tartjuk azóta is a kapcsolatot, nem találkozunk annyit, mint rég, meg nem is chatelünk,. levelezünk annyit, a kislányom miatt (neki nincs gyereke), de attól még ugyanúgy szeretjük egymást, tudunk egymásról, őt nem zavarja, ha a kislányomról beszélek stb.
2010. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sincs köze ahhoz hogy neten ismerkedtetek meg. Nekem amikor terhes lettem eltűntek a barátnők, mintha leprás lettem volna :( Több anyukával is email-ozunk meg msn-ezünk akikkel itt ismerkedtem meg, de ezek amolyan felületes barátságok. Hiányzik egy barátnő :(
2010. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!