Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásárol valaki az érdi pelenka...

Vásárol valaki az érdi pelenkadiszkontban? Jó minőségűek a pelusok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mikor kicsi volt a gyerkőc akkor vásároltunk mert gyakran kellet pelusozni így nem érkezett átázni vagy ki csípni a popsit. Ugyan olyan pelust árulnak (BOGI pelus) mint ami a Tesco zöld csomagos csak II osztályú. Volt olyan pelenka ami ment a kukába mert nem volt jó a szabása, illetve elszakadt a füle. Most hogy nagyobb a babánk így pamperst vagy liberot használunk éjszakára. Napközben meg DM vagy tescos és napközben ha nincs kaki akkor 2x 3x pelenkázunk

Száz szónak is egy a vége mikor kicsi akkor meg éri, de mikor már nagyobb mozog jobban jársz a jobb minőségűvel SZERINTEM

2010. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1,5 éves a manóm, egész nap meg sem áll. DM-est használtunk, aztán múltkor a Tescoban vettünk akciós Liberot. Ha elfogy, akkor visszatérünk a Babylovera, csak tegnap a szuperinfoban találtam egy hirdetést erről a diszkontról, és gondoltam utánaérdeklődöm itt. Akkor azt hiszem maradunk a Babylove-nál.
2010. okt. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!