Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tölteléket ajánlanátok...

Milyen tölteléket ajánlanátok az 1 éves szülinapi tortába?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En valami gyumolcsot valasztanek (meggy, banan stb amit mar ehet)
2010. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csokipuding teavajjal kikavarva, vagy oké tejszín felverve kakaóporral.
2010. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 évesen már bármit ehet, és nagyrészt úgyis csak szétkeni magán. Nekünk sacher torta lesz, ami főként csokis tészta, és csak baracklekvár van benne. Az első lányomnak joghurttortája volt. Ez joghurt, zselatin és tejszín.
2010. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.


Azert irtam, hogy olyan gyumit amit ehet, mert pl szamocat nem ehet....

:)

2010. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy éves korban nem lehet már kóstoltatni a szamócát is? Nem azért mondom hogy abból legyen a torta, de ha nem ez lenne az első eset akkor simán ehetne egy epres joghurtos tortát. Ok hogy elvileg egy éves kortól ehet epret, de ha kóstoltatom vele 11,5 hónaposan akkor addigra már kiderül mi a helyzet. 1-2 ide vagy oda olyan mindegy.
2010. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!Mi éppen ma ünnepeltük az ikreim 1 születésnapját,ezért friss az élmény,ha nem haragszol meg,belinkelek egy képet,bár tény,hogy ez nem házi,saját készítésű torta(dobos és csokoládé torta volt).Érdemben nemigen ettek belőle,végül is mindenhol kikötött,ahol nem kellett volna,ezért nem látom értelmét h külön nekik valót készíttessek,főleg h 1 évesen aprómagvason kívül már bármit ehetnek:)


[link]

2010. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy nem sütős tortát csináltam. Az alja: gesztenye püré, vaj, porcukor és darált keksz, ezt összekeverve tortaformába. Rá vaníliás puding kikeverve vajjal (ennek a fele), rá őszibarack, piskóta tallér, ismét a krém fele, és a tetejére tejszínhab. A tejszínhabot megszórtam színes cukorkákkal, és tettünk a tortára két marcipán figurát. Isteni finom lett!

Itt a pontos recept: [link]

2010. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor elnezest en tudtam rosszul...nem akartam hulyeseget irni.

A vedonom mondta, hogy 1.5 eves korig nem ehet szamocat a baba.

Vissza vonom amit irtam :)


Boldog szulinapot az ikreknek :)

2010. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük:)
2010. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én túrós-gyümölcsös krémet tettem a tortába. Ez volt a szétmaszatolós, beletenyerelős torta.

Plusz volt egy cukrászdai csokitorta is, főleg nekünk:)

2010. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!