Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babád napja hogy...

7 hetes babád napja hogy telik? Mennyit van ébren, olyankor mit csinál? Te mit csinálsz vele: ének, mondóka, masszázs, Stb?

Figyelt kérdés

7 hetes kislányom, kb. 3 óránként eszik, kb. így: 8, 11:30, 14:00, 17:00, 19:30

Fürdés 7-kor, esti alvás kb. fél 9-9. Éjjel ébred enni: fél 3, fél 6.

Nappali alvások: 8-as evés után szinte azonnal a következőig, fél 12es kaja után vagy semmit nem alszik, vagy 1-2 között, ilyenkor elég nyűgös, igényli a foglalkoztatást, ringatást, hogy kézben legyen, mosolyogjunk, beszéljünk hozzá.

14 órás kaja után alszik a következőig, az 5 órai után megint nyügi, jobban igényli a társaságot, fürdés előtt max. fél órát alszik, fürdés után kaja, utána ringatva, simogatva alszik el.

Délelőtt magától alszik el, kb. 5-10 perc sirdogálás, nyöszörgés után.


2010. nov. 1. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi idősen az én kislányommal is kb igy voltunk, csak nem volt ilyen rendszer az evés terén,volt h evés után fél órával ujból kérte!(ma sem igazán van, 3 hos)és szinte csak ölben aludt, ha letettem rögtön megébredt, de változó volt..
2010. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi manónk is 7 hetes.Kb a mi napunk is így telik,azzal a különbséggel,hogy már rendszeresen kb délután négytől van fennt és van,hogy csak 9-kor alszik el.

Addig foglalkozni kell vele,kézben van,vagy apa próbálja altatni a térdén ringatva.:)Eleinte inkább éjjel volt fennt,de már hála alszik etetés után és délelőtt is szinte rögtön elalszik.

A frontokat viszont nagyon megérezzük. Mennyit eszik a babád?

2010. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi babánk 6 hetes, és elég változó, de kb így:

hajnalban 1-3 között eszik aztán alszik, 4-6 között megint eszik és alszik. aztán jön a reggeli 8-9 között majd nemalszik egésznap és szinte 3-4 óránként eszik. Majd este 8-9 között eszik és alszik hajnalig.

múlthéten 2x átaludta az éjszakát és sokszor csak 4-kor kelt.


köztes idöben mikor nem alszik sokszor csak fekszik az ágyában és a körülötte lévö dolgokat neézgeti, a kezével ütögeti a tárgyakat, van hogy a pihenöszékben csak nézeldöik kifele. Azztán van olyan hogy fogjuk csak. stb...

2010. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

nem tudom mennyit eszik, szoptatom, de nem mérem. Az első babámnál mértem négy hónapig, és csak idegesítettem magam, mert sose evett a nagykönyv szerint. És mindegy volt mennyit mutat a mérleg, ha 150 után is éhes volt úgyis ordított, ha elég volt neki az 50, hiába tukmáltam.


Köszi az eddigi válaszokat!

2010. nov. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!