Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjugate oltást mikor érdemes...

Menjugate oltást mikor érdemes beadatni?

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos a fiam, az orvos adott receptet, hogy váltsam mi amikor akarom. Adassam be együtt a 15 hónapos oltással (ez nem okoz valami gondot?), vagy menjünk el hamarabb és külön kapja meg?
2010. nov. 2. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A 15 hónapos oltás egy undok dög. Azzal nem oltatnál együtt semmit. A dokink egyébként mindent egyesével olt, szerinte még így is megviseli a szervezetet. Öreg róka, tudhat valamit.
2010. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő duplán kapta a szurikat. Elég szadistának tűnt először, de gy sírásra le lett rendezve a kettő. Nem kellett mindig késtszer menni. És nem is sírtak jobban, mint szimpla oltásnál, mire fölkelt az orvosi ágyról, már vége is volt a sírásnak. Az volt a "jó", hogy úgy adta, hogy elő volt mindkettő készítve, azegyiket beszurta, baba vett mély levegőt a síráshoz, és már kapta is a másikat. Nem olyan vészes így utólag. Most 18 hósan kaptunk megint duplát, azt hittem egy életre elvágja a doki előtte magát, de nem. Mire elköszöntünk, ő pápázott :) Én ha űjra végig kéne csinálni is duplán adatnám a szurikat.Kevesebbet kell menni sírni.
2010. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most lesz 20-án 15 hós a babám, és a doki 1 hete adta be az agyhártyagyulladás elleni, és 2 hét múlva adja a 15 hós kötelezőt. Ő sem pártolja az együtt oltást ezeknél. Az agyhártyagyulladás ellenit meg sem érezte a kicsim, mellékhatása sem volt. Meglátjuk a másiknál, annál sokkal gyakoribb a láz. Jó egészséget!
2010. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!