Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer okozhat hasfájást?

Tápszer okozhat hasfájást?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott a kisfiam reggelire tápszert (Hipp2) és kb. 11-től este 6ig állandóan ordított, még a kezemben is. Utána mintha elvágták volna, minden rendben volt megint. Lehet a tápszertől? 9 hós
2010. nov. 3. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély. Bár mi csak 3 és fél hósak vagyunk, a megszokott tápszerünktől 3 napig ordított. A dokink azt mondta, hasfájós szert se váltsunk (pedig nekünk a váltogatás jött be, mindegy-hozzáteszem váltottunk ismét infacolra, jobb lett), majd elmúlik. Lehet front, telihold, bármi, amire rá lehet fogni... Ha csak egyszer csinálta, szerintem nagy gond nem lehet, de említsd meg a dokitoknak, hátha okosabb, mint a miénk:)
2010. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Espumisan cseppet adj a kicsinek, attól jókat pukizik, mert valószinű, hogy a gyors evés miatt sok levegőt nyelhet, ezért fájhat a hasa.
2010. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azt, hogy egész nap ordított szerintem nem lehet a gyors evésnek tulajdonítani. Főleg, hogy 9 hónapos a baba, szóval már tapasztalt ;)

A tápszer az, amit újként kapott ezért is kérdeztem, hogy vajon az lehet -e a kiváltó ok, van e valakinek tapasztalata ilyen téren.

Most nem merem neki adni, nem tudom mit csináljak.

2010. nov. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!