Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ket honapos vedooltast hogy...

A ket honapos vedooltast hogy veszelte at a babatok?

Figyelt kérdés
kedden kell vinnem az elso oltasra.
2010. nov. 5. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jol,3 baba volt meg velunk egyszerre bent,es mind a negyen bealudtak az oltas utan;-)
2010. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén jól. Egy kis sírás utána tente,este sem lázasodott be.
2010. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi gond nem volt. amikor lefogták, akkor sírt. de mire öltöztettem kutya baja sem volt. semmi nyűg, és be sem lázasodott.
2010. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést anno én is feltettem:) júj de nagyon féltem:)

aztán nem is volt semmi,egy szó nélkül tűrte és talán annyi hogy egy picit aluszékonyabb volt,de még hőemelkedése se volt.

2010. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jól, egyedül voltunk bent az oltáson, semmi sírás, estére viszont belázasodtunk :( hűtőfürdőztettem szegénykémet.
2010. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam sorra belázasodott mindhárom oltástól (2-3-4 hónapos oltásoktól), sőt a harmaik oltás után két napig is lázas volt.


Tegnapelőtt, egy évesen megkapta a meningococcus elleni oltást. Nagyon féltem, hogy vészeli át....de csodák csodájára, semmi baja nem lett tőle, se láz, se nyűgösség, se aluszékonyság...kopp-kopp

2010. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sírt csak mikor beadta neki, meg utána az öltözéstől de álmos is volt, jól be is aludt után, estére volt egy kis hőemelkedése kapott kúpot utána nem volt gondunk lázzal, 3 napig aluszékony volt és nyűgös, de az evéssel nem volt gondunk. A 3 hónapos oltást meg se érezte, láza sem volt nem is nyűglődött...
2010. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!