Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki ilyet? Amennyi...

Vett már valaki ilyet? Amennyiben igen, milyen? Bélelt, meleg? Másfél éves kislánynak kellene télire.

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyet?Elfelejtettél linkelni:-))
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit is pontosan?
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2010. nov. 6. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:
jogos,bocsi:-))
2010. nov. 6. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyet vettünk pár napja. 14 hónapos csajosnak télire. Már ráhúztam a lábára, jó melegnek tűnik nekem, és bőr kívülről is belülről is (nem szeretem a műbőrt). Hogy beázik e vagy ilyesmi arról még ugye nem tudok nyilatkozni...
2010. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megfogtam egy ilyet belülről, hogy milyen a bélése,és annak már valami baja volt,mert megtört a sarka belülről.Nem jó minőségű.
2010. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen van a kisfiamnak is, de mi már szeptemberben vettük neki. Meleg, de szerintem nem kimondottan téli lábbeli,inkább őszinek mondanám. Nem ázik át. Én most veszek neki egy kicsit magasabb szárú bundás bakit,szerintem az megfelelőbb lesz télre.
2010. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!