Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek higyjek szerintetek?...

Kinek higyjek szerintetek? Kislányom belázasodott, és voltunk a háziorvosnál. Azt mondta a torka miatt lázas. Este elmentünk az ügyeletre mert kihányta a lázcsillapítót, ott azt mondta hogy a foga.

Figyelt kérdés
Nyűgös a pici, most nincs éppen láza. Amúgy 10 hónapos és nincs foga.
2010. nov. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a gyerek orvosának hinnék...1x voltunk az ügyeleten,de inkább nem írok róla semmit.
2010. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. De nemrég hallottam hogy a gyerekorvos már egy pár beteget elkezelt. És összesen 2 orvos van nálunk de az sem lehet jobb...
2010. nov. 6. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem fog, de csak tippelek.

nálunk így indult a fogzás, láz, hasi-masi, majdnem hányt is , de csak öklendezett....először azt hittem benyalt valami vírust, már 38 foknál adtam lázcsillapítót, amit nem kellett volna, mert 38,5 foknál a jobb adni, előbb kijöttek volna a fogai, erre rá 2 hét múlva jött a foga....picit gyulladtnak látta a doki a torkát, de azt mondta semmi különös.....szerintem fog

2010. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És két hétig lázas volt a babád? Az enyém most is estére lázasodott be. 38,3 volt de adtam neki lázcsillapítót. Ez vajon addig fog tartani míg az első fogacska ki nem jön?
2010. nov. 6. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ja nem, nem 2 hétig volt lázas, 4 napig. amikor adtam kúpot tök jó lement, de 3-4 óra múlva megint lázas lett.....nem ment le rendesen, vittük orvoshoz, ügyeletre...egyik se mondta, hogy a foga miatt, ezt tapasztalt anyukák mondogatták, de nem akartam elhinni, most visszagondolva egyértelmű jele volt. ha nem adtam volna neki kúpot, csak 38,5 fok felett, akkor előbb kijött volna, mert a láz "előhozza".
2010. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom lázas volt,nem evett,nem ivott,az ügyeleten azt mondták,gyerekeknél ilyen előfordul.Ezután klinikára vittem,ahol tüszösmandulla gyulladást állapítottak meg,ja és a kiszáradás kerülgette.10napig feküdtünk bent.Többet az ügyeletre nem megyek!!!
2010. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy látom az ügyelettel senkinek sincs jó tapasztalata. Én sem megyek többet, csak ha minden kötél szakad....
2010. nov. 7. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!