Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a gyermekem nem-e olyan fajta gyerek aki nem lázasodik be hőmérő szerint, de mégis láza van? 7,5 hónapos 4 fogú tápszeres baba.

Figyelt kérdés

Abból gondolom, meg mérem, de nincs csak hőemelkedése! Nagyon sok folyadékot iszik, de éhesnek meg nem éhes. Oltások után is inkább nagyon sok folyadékot ivott, nyűgöske is volt, de ha megmértem a lázát, 36,5, de hol izzadt hol nem.

Már van négy fogunk és most egyszerre jön még kettő egy fent és egy lent, már harmadik napja sír nyűgös egy folytában tegnap össz-visz másfél órát aludt reggel fél nyolctól este hétig.

Doktornőhöz még nem vittem eddig telefonon beszéltük meg, de ha ma se lesz jobban elviszem, mielőtt még hétvégén az ügyeletre kellene bevinni.


2009. jan. 9. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felnőtt vagyok, de ugyanilyen típus vagyok, mint babád, nem jön ki rajtam a láz. Életemben 2-szer ha volt lázam, de a tünetek ugyanolyanok, és én belülről azt érzem, hogy forró vagyok, a lázmérő viszont nem mutat semmit. Azt mondják, az a jobb, ha "kijön" a láz. Én is elvinném a helyedben a kicsit az orvoshoz, mert szegényke biztos nincs jól, hátha tudnak adni rá valamit. Jobbulást!!
2009. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, most nem én vagyok vele otthon hanem apukája, de ma nincs semmi baja. Lehet, hogy elmúlt, vagy én is az utóbbi időben feszültebb voltam és átment rá?!

De ha hétvégén megint ez lesz akkor elviszem hétfőn!

2009. jan. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!