Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt lehet ennyire...

A fogzás miatt lehet ennyire étvágytalan? Alig eszik valamit. Másnál is voltak ilyen problémák?

Figyelt kérdés
11,5 hós,eddig 4 foga van, szerintem most jön az ötödik és a hatodik. Kanállal szinte semmit sem eszik meg, mert mindent kiköp. Önállóan, kézzel akar csipegetni, de így meg alig tud megenni valamennyit, mert egy óra mire fél szelet kenyeret elcsipeget, de van hogy ennyit sem eszik meg.
2010. nov. 8. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam dettó ugyanezt csinálta. 11 hónaposan bújt ki az első foga. Addig gyönyörűen evett, a kibújás előtti héten kezdődtek a gondok. Ha nem velünk történik, el se hiszem. Úgy hidd el, hogy szinte semmit nem tudtam vele megetetni. Tényleg semmi kanalasat. Így maradtunk egy darabig a tápnál, mert ha erőltettem az evést, még rosszabb lett. Az a gond (nálunk legalábbis), hogy mire újra visszatérne minden a normális kerékvágásba, megint jön egy újabb fogacska. Hát, nehéz időszak ez.

Csak annyit tudok mondani, hogy nyugi, nem vagy egyedül a problémáddal. Ha nem akar enni, ne erőltesd. Inkább minden nap próbáld megkínálni, hátha eszik.

Egyébként az én fiam is egyedül akarna enni, de ugye nem nagyon megy. Szokok adni a kezébe egy szelet kenyeret, kalácsot, mikor mit, azt azért szépen megeszegeti.

üdv nektek!

2010. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

VAgy a foga, vagy van egy ilyen korszak.

Én azt csináltam, hogy csináltam neki szendvicset, és felkockáztam, úgy meg tudta enni. VAgy virslikarika. Délben husi kocokázva, krumplival, amit tud kézzel enni.

Amúgy ne aggódj, annyit eszik, hogy ne haljon éhen:-)

2010. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ilyenkor kevesebbet esznek, hiszen gondolj bele ha neked is fáj a fogad te sem eszel ugyanúgy
2010. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!