Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne elég indok arra,...

Mi lenne elég indok arra, hogy 3 hónapos babádat bébiszitter gondozza és te visszamenj 8 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Például ha lenne egy jó magas lakáshitelem, amit a GYED-ből nem tudnék törleszteni, és lenne egy olyan állásom, ahol a fizetésből még egy jó bébiszitterre is futná.

Vagy ha iszonyú sokat güriztem volna egy előléptetésért, a karrieremért, és nem szeretném elölről kezdeni az egészet, és a unka fontos szerepet töltene be az életemben.

2010. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem semmi, és ezt őszintén mondom.
2010. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az sem, ha elárverezik a fejed fölül a házat és utcára kerülsz a babáddal együtt? Csak elméletben kérdezem.
2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A megélhetés.

Sajna mi is majdnem oda jutottunk, kislányom még csak 16 hetes volt, férjem váratlanul jó keresetből munkanélküli lett... majdnem éhen haltunk. A gond is az volt, hogy 20 hét alatt bölcsibe sem veszik be a kicsit...

De megúsztuk, a szívem szakadt volna meg, de hát enni kell...

2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem semmi.

-lakáshitel nincs

-a gyed-em uyganannyi 2 gyrek utáni csalái pótlékkal, mint a fizum volt egy gyerek utáni csp-vel

-a bébiszitter nem tud szoptatni (nekem nagyon fonots a szoptatás)

2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nem arról van szó, hogy bölcsibe adja, hanem bébiszitter vigyáz rá. Az nem 10.000 Forint szerintem havonta.
2010. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha minimum 500 eurós fizetést kapnék. De akkor is mamákra „sóznám”, nem bébiszitterre.
2010. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Bocsi, nem olvastam végig. Csak akkor lennének ezek a kritériumaim, ha ennyi idős lenne, mint most (9 hónapos). 3 hónaposan nem hagynám.
2010. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha a megelhetesunk forogna kockan es en joval tobbet keresnek a ferjemenel.Akkor is valoszinuleg a ferjem maradna a babaval itthon.

Esetleg anyukam/apukam elmenne nyugdijba es ra biznam a babamat.

Ha gondban lennenk anyagilag akkor bolsibe menne nem bebiszitterhez.

2010. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tegyük fel, hogy :-)))

- egyedül neveled a babát

- kerestél 400 ezer nettót

- van egy 100 ezres lakáshiteled

- és egy 86 ezres GYED-ed

- szüleidre bármilyen okból nem számíthatsz


Ha otthon maradsz, akkor előbb-utóbb utcára kerültök. Ha visszamész dolgozni, akkor ki tudod fizetni a törlesztőrészletet, a bébiszittert és jut a megélhetésre is. Szóval szerintem van az a helyzet...

2010. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!