Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hósnak kéne tudnia megmutatn...

9 hósnak kéne tudnia megmutatni a testrészeit?

Figyelt kérdés

(fül, szem, orr, fej, kéz, láb,száj,)


Mit csináljak, hogy tanítsam neki...bármit elkezdek neki tanítani nem érdekli, állatok a hangjaival, testrészek,bármit mindig csak a járás...járás....kúszik feláll a bútorok mellett és megy és vezetgetni kell!


2010. nov. 8. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korainak találom.
2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
miért nem íratod be egyből egyetemre? Ki mondta neked ezt a sz@rságot, hogy ezt kellene már tudnia?
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnia.,és vezetgetni sem kell. A babák nem azt akarják,amit az anyuka,hanem ami érdekli őket. Ha másfél évesen sem tudja,hol a füle,akkor esetleg aggódhatsz.
2010. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Anyu idegesített fel ezzel mai nap! Én is furán néztem rá, de gondoltam megkérdezem!

Vezetgetni meg sajna muszály,mert akkor kiabál!

Asztal körül megy legalább 10 szer egymás után aztán megunja és átlép a puffra azután a kanapén kapaszkodik!

Ez nagyon érdekli!

2010. nov. 8. 19:31
 5/12 A kérdező kommentje:
vezetgetve is szeret menni, de saját maga is szépen elszórakoztatja magát!:)
2010. nov. 8. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb másfél évesen mutatta és mondta hozzá. Anyud szerint ezt kéne tudnia egy ilyen pici babának??ne már
2010. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Az én kisfiam 12 hónapos, a napokban kezdett mutogatni (kérdésre rámutat arra a tárgyra, amit kérdezünk).


Saját magán még nem tudja megmutatni a testrészeket (csak úgy hogy hova veszed fel a zoknit, és akor a lábához teszi, a sapkát a fejéhez...stb), de babán már megmutatja, hol az orra, szeme, füle.


A védőnéni pár napja volt nálunk, nagyon meg volt elégedve vele, milyen kis okos, ügyes.


Úgyhogy szerintem a te 9 hónapos babádnak egyáltalán nem kell ilyesmiket tudnia még.


Egyébként nem tanítom vele én se, csak sokat beszélgetünk, és gyakran hallja, így megtanulja.


A vezetgetést pedig SÜRGŐSEN hagyjátok abba!!!! 9 hónapos!!! Meg egyébként is! Csak árt!

2010. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Védőnőt kérdeztem erről én is,azt mondta azért ez vérmérséklettől is függ.Valamelyik baba teljesen el van foglalva a mozgással,képtelen lenne nyugisan ülni és mutogatni.Ők efelé vonzódnak,nem az elméleti dolgok felé(még)Enyémek egy évesek,olyanok mint a szél,már csak a kondenzcsíkot látom utánuk.Még majd most kezdik mutogatni a könyvben a cicát,macit,malacot,testrész még semmi,néhány percig ülnek meg nyugton.
2010. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy kellene!

Ha jól emlékszem, olyan 10 hónapos kora körül kezdte el megmutatni a kisfiam, hogy hol van az okos feje. Már előtte próbáltam neki mutogatni. Kérdeztem: hol az okos fejed? Odavittem a kezét a fejéhez, és mondtam: itt az okos fejed. Aztán egyszer csak magától csinálta.

A fülét is kábé 11 hónaposan mutatta meg először, azt meg azért, mert fürdetés után, mikor kitöröltem neki, mindig mondtam: egyik füle, másik füle, Atinak a fülemüle. :) Aztán egy idő után ezt is magától elkezdte.

Apa fürdeti a kukacát mikor megtisztította, mindig mondta, hogy kukiját is megmossuk... egy idő után ezt is megmutatta magától, hogy hol van.

A pocakját mindig harapdálom, csikizem, azt így tanulta meg szintén 11 hónapos kora körül, a lábát mindig szagolgatom, puszilgatom, úgy tanulta meg azt is.

Egy éves korára már felfedezte a cicijét (és az enyémet is), azóta azt is megmutatja.

Orrot most tanuljuk, a maciján már megmutatja, meg rajtunk, saját magán még nem. (13 hónapos múlt)


Szóval nyugi, mindent a maga idejében!

2010. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 17 hónapos, nem mutatja, nem mondja. Pedig nem visszamaradott, vagy ilyesmi, csak ilyen a tempója.
2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!