Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 hónapos fiatok milyen...

25 hónapos fiatok milyen fajta puzzle-lal játszik, érdekli? Szivacs műanyag vagy karton, melyik mese?

Figyelt kérdés
az én fiamat nem igazán érdekli.
2010. nov. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam 22 hónapos, de a könyveken és néha az autókon kívül más nem érdekli. Se a formabedobó, se a puzzle, se a kirakó. Nem is tudja őket használni. Néha megpróbálom de félretolja.
2010. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én 21hónaposom imádott kirakózni (tescoba volt fa 9-12db-os kirakó, olcsó is és jó, mert a kirakó alatt ott volt a kirakandó kép is) szóval ő kirakózott és párosítozott ezerrel. MOst 2.5 éves és autózik is már, a kirakós párosítós játékok mellett. Most próbáltam vele memoriajátékozni, és hihetetlen memoriája van, próbáljátok ki ti is a babátokkal!
2010. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ami fából van ,amit megtud fogni kis valami van rajta az néha néha még megcsinálja, állatkákból áll ,az is puzzle félé??vagy csak annyi hogy kirakós?
2010. nov. 8. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én a múltkor vettem neki(2 éves a fiam) kuponnal a brendomban egy ilyen kirakós félét,olyan amit te körbe írtál,csak annak az oldalán fel vannak tüntetve az állatok,és ha megnyomja "beszél" a macska,kutya tehén,kakas....

na ő azt nyomogatja,és állandóan kiszedi.berakni nem lehet :-)

viszont egész jól elvan a fa formabedobóval.sima vödör,és a tetjén van egy formabedobó.és fából vannak az elemek.

2010. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22,5 hónapos, és fakopáncsos, 12 darabos fa puzzle-val és puzoo-val is szívesen játszik. Az előbbihez kell még neki némi segítség.
2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!