Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvettünk betettük a kistesó...

Megvettünk betettük a kistesó ágyát a gyerekszobába a 15 hónapos mellé, belepakolhat, belemászhat, vagy már most mondjam, hogy az a kistestvéré lesz? 1,5 hónap múlva születik

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
De hogy tudna belepakolni vagy belemászni? Nem a legmagasabb pozícióba rakjátok az alját? Én következetes lennék és nem engedném,hogy belemásszon.
2010. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nincs benne matrac -még meg kell venni-, a legalacsonyabb pozícióban van az alja, mert használtan vettük és hiányoztak a csavarok. De akkor lehet hogy feljebb rakatom.

Viszont a kérdésem még mindig fennáll, mert a kisfiam simán beletudna pakolni így is és a bemászásra is kisérletet tenne.

2010. nov. 8. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én már nem engedném bele, és egyébként sem engedtem volna. vannak dolgok, amikkel kapcsolatban az elejétől következetes vagyok. ez egy ilyen dolog lenne. tanulja meg, hogy oda nem mászhat be és nem pakolhat.

15 hósan milyen ágya van? neki is még rácsos, vagy már másik? mert ha rácsos, akkor az az ővé, ez a tesóé.

2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném neki, sem a belepakolást, sem a belemászást. Szokja meg így, hogy ha itt lesz a kistesó, akkor sem lehet majd ezeket csinálnia. De találj ki neki valamit helyette, hogy ne érezze hanyagolva magát. Valami nagy dobozt, kosarat, amibe pakolhat az ágy helyett, esetleg bele is mászhat.
2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

15ónapsoan vettem ki a kiságyból,mert mire 19hónapos lett jött a kicsi.csak pelenkázó részét használtuk.ez a része még most is közös.Mostanában ha a kicsi felébredt,mindig jön,hogy ő is,ő is csicsí.Ilyenkor beteszem az öcsi mellé-

de közben mondom neki,hogy tudod,ez az öcsi ágya,nem gyúrjuk szét.vagy az öcsi játéka,cumija is csak az öcsié,mint ahogy a kicsi sem "játszik" az ő dolgaival

2010. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Neki is még rácsos ágya van, nem mertem kivenni még, úgy terveztem egy darabig még marad is. :-)
2010. nov. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!