Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010 április második felében...

2010 április második felében született babátok mekkora (cm, kg)? Hányszor és mennyit alszik napközben? Miket csinál? Mi a kedvenc játéka/időtöltése?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

2010.04.27.

Lány, 72cm és 8,5kg (született: 4050g és 53centivel)

Pörög, forog, mászik, pont ma ült fel előszőr.

Nagyon jó baba, éjjel 10-11 órát alszik, persze 2-3 ébredés van benne, víz kell vagy egy kis simike.

Nappal kb.: 1,5hete már csak kettőt alszik de. és du. kb.: 2-2óra

Ötször eszik egy nap.

Kedvenc játék? Sokat van a haptapin a földön, szinte mindig ha ébren van. Nagyon jól elvan egyedül de azért mellé ülök sokszor és bohockodunk, imád a játékaival szöszmötölni, babrálni.

A sétát is imádja én már csak egyszer szoktam lemenni Vele egy nap, ebéd után 1 órára.


És Ti?

2010. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

04.18.

8k felett vmennyivel, 76cm

3x alszik, 9-12-15.30-kor, átlag 1 órát.

felül,megül, mászik, most próbálkozik a felállással mindenhol, de össze-vissza töri magát.

nagyon jól el tud egyedül játszani fél-1 órán át is akár.

3 étkezés kiváltva, sokmindent eszik.

kedvenc játéka a műanyag kistányér, amivel kopogni lehet a járólapon. a másik jó időtöltés a fiókok kihúzkodása és belőlük kipakolni. ezek kötik le a leghosszabb időre. a fp játékok alig kötik le (bas.zus, még jó, hogy a legtöbbet kaptuk).

de minden klassz amúgy, ami csörög,zörög, zenél.

hangosan kacag, kiabál, és egész nap gagyog, be nem áll a szája... ez kb. 2 hete van, előtte nem "beszélgetett" ennyit.

kb. ennyi. király napirendünk van.

nálatok mi újság?

2010. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21.47. vagyok azt elfelejtettem írni, hogy fiúúúcska :)
2010. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

IV.29 kislány. 74 cm, 8,5 kg.

Nem forog, nem pörog, bár megmutatta, hogy tud. Segítséggel ül fel, de jól tartja magát.

Sokáig eljátszik a csörgöivel, plüssekkel. Érdekes számomra, hogy nem cuppan rá az új játékokra, hanem lassan ismerkedik velük, és csak aztán szereti meg, ha már látta 2-3 napig. Szeret aludni, de igényli a csendet. Naponta 2-3 szor alszik 2 órákat, ha csend van. Ha sétálunk, barangolunk, akkor max. fél órákat alszik, de olyankor is pihentnek tűnik. Este későn alszik el, és reggel is későn ébred.

Éjszaka még 2x szopizik. Napközben 3x 120ml tápszer, illetve egyszer gyümölcs, egyszer zöldség. Csak 2 hete kezdtük a hozzátáplálást, de minden izlik neki. Kis kiváncsi. Kinézi a szánkból a falatot.:) Többféle, a családnak készített levessel is megkóstoltatom.

Tudatosan használja a HAM-ot, a NEM-et, és megismétel szavakat.

2-3 napja tapsol, és integet, ha kérjük, de nem mindig.

2010. nov. 11. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
04.23. 68cm,7580g.fiu!Általában egyszer alszik már csak 1-1,5 órát,tegnap elött kezdett el kúszni,kis kommandos lett apa így hivja azóta.:) a bébihordozóban huzza fel magát már ülni akar.
2010. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

04. 24. kislány.

7,5 kg, 69 cm. Napi 4 cici, ebéd egy üveg bébiétel, az esti fürcsi után tejpép, és napi fél liter édeskömény tea frissen facsart gyümilével ízesítve. Ő sem nagyon forog, bár néha csinálja, de nem egyfolytában. Állandóan a lábát rágja, most ez a sláger, és egész nap be sem áll a szája. Nagyon jó kislány, egész nap eljátszik a járókájába, habár sokat játszok vele én is. Reggel 9-től alszik egy órát, délután 2 órát, de este fél 8-tól reggel 7-ig alszik egy ébredéssel, akkor teát iszik. Most az üres hintőporos doboz a kedvence, raktam bele 2 apró kavicsot és nagyon tetszik neki ahogy csörög. Délután mindig megyünk sétálni, ha rossz az idő akkor is kiviszem a teraszra levegőzni. Ja és ül magától, de nem ül még fel, csak ha én leültetem. A tévében a mese a kedvence, bár nem sokat hagyom tévézni, de nagyon szereti.

Egy boldog anyuka.

2010. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Mindenkinek jó babázást, sok örömet a kicsivel!

Egy hónap múlva találkozzunk ismét!:)

Várok további válaszokat is!

2010. nov. 12. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
oké!!
2010. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!