Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hós kislányom úgy...

2 és fél hós kislányom úgy nyáladzik néhány napja, mintha jönne a foga. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkezdett fogzani.


Az én fiam is ilyen korán kezdett nyálzani, de csak 6 hónaposan jött ki az első két foga. És azóta is csak nyálzik és nyálzik...

2010. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nyáladzott. Egy hétig. aztán semmi és nyolc hónaposan jött ki az első foga. úgyhogy lehet, hogy tényleg jön a babád foga, de az is lehet, hogy semmit nem jelent a nyálfolyás.
2010. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ekkor kezdődött a nyálcsorgatás, és 5 hósan egy hét különbséggel jött ki 2 alsó, most készülődik a felső :-)
2010. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mocorog a foga:-) tars ki, még pár hónapig így lesz:-)
2010. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bizony! Az én fiam is ilyen idős korában kezdte tömni az öklét a szájába, és csorgatta a nyálát mindenhova.

8 hónaposan jött ki az első foga alul, rá 2,5 hétre a második mellette. Most 9 hónapos múlt, és 1-2 napon belül kibújik az első foga fölül is!

És még mindig nyáladzik, és mindent megrág.

2010. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is így volt .azt mondták, h jobban beindult a nyáltermelése, mint eddig volt, és nem nyeli le, nem tudja h le kell nyelni, és azt hogy kell :) a tejet ugye automatikusan nyeli, bele van programozva, de a nyálat is meg kell tanulnia lenyelni, mi már 4 hósan kb ügyesen eltüntettük :) most meg szopogatja a száját, ínyét, szóval most valószínű az eslő fogunk :)
2010. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!