Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet kell kóstoltatni?

Tejpépet kell kóstoltatni?

Figyelt kérdés

Fiam 6 hónapos, ma este 70 ml sikerült csak kiszívnia, nem volt sohasem sírós ha nem volt elég tejcsim. Ő az a típus ha 30 ml, akkor annyi,ha 260 (reggel) akkor annyit eszik.

Tápszert nem fogadja el. Beba HA 1 van itthon, de csak egyszer próbáltam ugyanígy este, nem fogadta el. Gondoltam este 6 körül adnék neki egy kis tejpépet , 7 kor fürdik, majd cici és alszik.

Nem tudom milyet adjak, kell e kóstoltatni.

Napi egyszer eszik gyümölcsöt, de utána még cicizik.

Köszi


2010. nov. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék nek, szerintem felesleges, ha éhes lenne, akkor éjjel óránként felkelne.
2010. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már adok a 4 hónaposomnak,és kell kóstoltatni,minden nap egy kicsivel többet.
2010. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem kóstoltattam, igaz nekünk HA-s rizspépet írt fel a doki. Ha éjjel nem ébred, rendesen gyarapodik, akkor elég neki a tejed.
2010. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposnál kicsivel ütemesebb lehet a kóstoltatás. Mi a Hipp Jó éjt-tel kezdtünk 4-5 kiskanállal először, aztán 2x annyi, majd, 3x-4x annyi.
2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is 6 hós múlt. Ő már 4 hós korától eszi a tejpépet és nagyon szereti. Most a Müller-be vettem Humana márkájút (500 g és 879.-Ft), minden este fürcsi után azt eszi (200 ml, 150 ml víz + 50 g '4 evőkanál' tejpép). Utána iszik egy kis teát és este 7-től reggel 7-ig alszik. Egyébként ő is anyatejes.

Jó babázást.

2010. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. El kezdtem mérni hogy mennyit eszik. Vettem pépet,
2010. nov. 12. 14:24
 7/7 A kérdező kommentje:

véletlen elküldtem, tehát:

vettem pépet, már meg is kóstoltuk 3 falatot adtam neki. Inkább ismerje. Sajnos fogy a tejem úgy veszem észre, Meglátjuk mi lesz. Köszönöm még egyszer.


Kedves Utolsó: te akkor este nem is cicizteted csak pépet kap? Mert nekem is főleg az estére van kevesebb tejem akármit is csinálok? Mert lehet hog az lenne a megoldás, hogy közvetlen fürdés előtt adnám a pépet, majd utána amennyi tejem van azt megeszi.

Egyszer volt olyan, hogy 250 ml. volt estére aludt is 7-ig, amúgy 3,4 körül kel egyszer enni.

2010. nov. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!