Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babánál ha orvoshoz vagy...

Téli babánál ha orvoshoz vagy sétálni viszed milyen ruhát adsz a bundazsák alá? 0-3 hónaposra gondolok.

Figyelt kérdés
Hosszú body, rugdalózó és kész? Vagy esetleg valami mamuszfélét is? Aztán még betakarod egy vastag takaróval és már indultok is?
2010. nov. 12. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Bundazsákból sok fél evastagságú van. Nekünk az a nagyon vastag van, az a lá rugi+bodyt adtam. Semmi mást, így is nagyon leizzadt.

ha már csak olyan 5 fok volt, és kint aludt, akkor még betekertem egy pléddel, de az csak az én megnyugtatásomra.

Jobb így, mint aki vékonyabb kezeslábasban viszi, és a picit órákig kell öltöztetni. Eleinte nem niztos, hogy a réteges a jó.

2010. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Body, rugi, bundazsák, takaró és a lábzsák.
2010. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
detto mint a többiek.. :) ennyi pont elég...
2010. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiamra volt egy termó overál, egy rugiban meg egy bodyban is csupa izzadt volt, plédet se kellett ráadni(mózesben volt), viszont volt egy szr vastag, amibe mire becsomagoltam leizzadtam, és annyi ruhát kellett volna ráadni:( szétfagyott benne, pedig elvileg egy vastag téli overál volt, csak nem meleg:(
2010. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!