Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek az éjszakáitok 1...

Milyenek az éjszakáitok 1 éves gyerkőcötökkel? Keltek még éjjel? Milyen az esti lefekvés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinek hogy telik az este, elalvás, éjszaka, reggel??


1év körüli babákra lennék kíváncsi.


Eszik még éjjel?Mennyit?Vagy csak iszik?mettől meddig alszik éjjel?


És hol?Saját szobában, vagy mellettetek?Altatni kell?


2010. nov. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy évesen a kiságyban aludt el egyedül, de minden éjjel átvettem magamhoz, mert sírt, nem erőltettem a kiságyat, fáradt voltam ahhoz. Mellettem jóka aludt. hajnal 4-5 fele evett még tápszert.

20-7-ig aludt kb.

Egy szobában aludtunk még.


14 hósan szokott le az éjjeli evésről, azóta nemsokkal a saját ágyában alszik reggelig.

2010. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hós, mellettem alszik, éjjel még 3-4x ébred cicizni. Cumi nem kell,alvótárs sem,csak én a cicivel. :) Eddig 1 éjszakát aludt át nemrégiben,fogalmam sincs,mitől. Aztán köv.éjjeltől folytatódott a szokásos menet.Este 8-1/2 9-től reggel kb. 6-7-ig alszik.Cicin alszik el az esti meseolvasás után.
2010. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 és fél hónapos a fiam.este még cicizik,de nem azon alszik el.nem alszik el egyedül,énekelni kell neki,illetve fogja a fülem.éjjel nem eszik,csak inni kel fel,jó esetben 1-2x.reggel fél 6 körül kel,nagyon ritkán alszik vissza.
2010. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:kiságyban alszik,1 hónapja külön szobában.
2010. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos múlt a kisfiam. Este 7-kor fürdetés, apa az úszómester, utána tejitalt iszik, és alvás reggelig. 6-7-8 körül kel, ez változó. Akkor is iszik tejitalt, és még visszaalszik, ha úgy kelt, átlagban fél 9-9-ig.

Éjszaka csak inni szokott, csöpögésmentes csőrös itatóban teszek neki az ágyába vizet, és ügyesen kiszolgálja magát, nem kell felkelni hozzá. Saját ágyában, saját szobájában alszik, altatni nem kell.

2010. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi még csak 9 hósak vagyunk, de a kicsim három hós korától egyedül alszik el és át is aludta az éjszakát. Mostanában néha felsír, de korty víz, cumi és alszik vissza. Este 8 körül teszem le és hat körül kap tápszert. Az első két hét után átszoktattam a kiságyába, azóta az én ágyamban nem volt, de egy szobában alszunk. És nálatok?
2010. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nálunk is fél 7 kor fürdés 7 kor tejital (bár azt úgy kell beletuszkolni)aztán villany leo és alszik

mostanában a foga miatt felsír fél 3 felé és 5 ig kukorékolunk

egyszerre 4 foga jön felül:O

amúgy max hajnalban kel enni tápszert aztán alvás vissza 8 ig:))

Egyedül alszik saját szoba, saját ágy 1 hetes kora óta:)) altatni sem kell

2010. nov. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!