Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bécsben a Maria Hilferen...

Bécsben a Maria Hilferen érdemes játékboltot keresni és venni valamit? (ami itthon esetleg nem kapható és megéri)

Figyelt kérdés

Hétvégén kiruccanunk barátokkal két napra és érdekelne más anyuka tapasztalata aki már vásárolt ott a gyerkőcének...


köszönöm a válaszokat


2010. nov. 12. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

én 6 évig éltem Bécsben de semmi olyat nem találtam, ami itthon ne lenne megvásárolható.


jó szórakozást!

2010. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ::)
2010. nov. 12. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sincs semmi olyan ami itthon ne lenne.:-) Hírtelen nem is emlékszem játékboltra, pedig pár éve pár évet laktam ott. A SCS-be viszont vannak nagy játékboltok, és gyerekboltok, nyáron mi is ott vettünk ajándékot a kisfiúnknak szülinapjára, bár csak decemberbe lesz, de jó áron volt.
2010. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi minden évben karácsony előtt kimegyünk egy napra (családi látogatás), és már jó pár éve semmit nem veszünk (max gumicukrot), mert itthon is van minden, sőt van hogy itthon olcsóbb. Ez még az euró bevezetése előtt más volt, akkor lehetett találni olcsóbban is jó dolgokat.
2010. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!