Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmanos tejpép ára? Dm pép...

Rossmanos tejpép ára? Dm pép ára? Mülleres 600 g 950 ft. Probáltátok a drogáriák saját termékiet tápszerben? Vélemény? árak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én jelenleg a Müllerben kapható Humana tejpépet használom. Nagyon szereti a 6,5 hós kislányom. 500 g és 875 Ft, szerintem nagyon kiadós és ez a legolcsóbb, amitől jól is lakik. Amúgy anyatejesek vagyunk, de estére már olyan kevés a tejcsi, hogy inkább kiváltottam tejpépre. Fürcsi után megeszik 200 ml-t (150 ml víz + 50 ml '4 evőkanál' tejpép) és reggel 7-ig alszik (este 8-tól). A Rossmanos-t próbáltam, de az nem laktat.

Egy boldog anyuka.

2010. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a dm-es 2-est próbáltam de nem lakott jol tőle a babám rendesen! Azt hiszem 600g-os és 1249ft volt!És a védőnő is azt mondta nekem hogy azok nem olyan jó minőségüek!
2010. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!