Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin babakocsik jók?...

Pierre Cardin babakocsik jók? Strapabírók? Kényelmesek?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanád? (sport kocsik érdekelnek különösen.)
2010. nov. 15. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

A Pierre Cardin kocsik a legrosszabbak. Ne vegyél olyat, ha teheted. Nekünk Graco Trekko van. Imádjuk.


[link]


Mennyi idős a babád? Vagy még pocakos vagy? Milyen helyen laksz? Falu, város? Milyenek az útviszonyok? Fontos minden szempont!

2010. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A szerkezete jó,csak az anyagot kínaiak varrják kínai anyagból.Ezt egy Brendonos eladótól hallottam.Szerintem meg sokan használják,mert nagyon jó az ára szóval nyugodtan vegyél ilyet.Nekem ez felelne meg:

[link]

2010. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen árkategória felene meg?

AZ első 60e a Pierre C. csak 30e Ft.

2010. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

városban, nagy sétákhoz kellene. néha bkv-zni is kell vele.

most 4 hónapos a babám, van egy mélykocsink kölcsön, ezt akarom majd felváltani (gondolom 6 hónapos kora körül).


köszi a segítséget!

2010. nov. 15. 10:37
 5/12 A kérdező kommentje:

pont a P.C. 658 tetszik nekem is!

árban 20-30.000 körül gondolkodunk.

2010. nov. 15. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, lecseréltem. Nehéz volt irányítani, olyan "fapados".Nekem ilyen volt:

[link]


1 hónapos nézelődés után, a család besegítéével vettem egy ilyet: könnyű, sport és mély,mi most vagyunk 6 hósak és ő még alszik is útközben, és én úgy voltam vele, hogy ha veszek, akkor már olyat veszek, ami amíg babakocsis tudunk használni. Imádom.


[link]


Szerintem mindenképpen élőben próbálgasd ki. Úgy látod meg.

2010. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ez szomorú, kb. olyat néztem ki, ami neked nem vált be. mindenképpen elmegyek boltba kipróbálni.


ezzel szemezek

[link]

2010. nov. 15. 11:27
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a bogárcsápos van,használtan vettem 5 ezer ft-ért.az első tulajdonosa két évig használta.nekem nagyon bevált,nem bántam meg.fél kézzel is könnyű irányítani,kényelmes a babámnak,hatalmas alul a tároló,rendesen be tudok vásárolni.Én szoktam buszozni is vele, bár nálunk csak alacsony platósak vannak,így felfele csak tolni kell,de lefele le kell venni,és nem nehéz.Egy dolog van,amit nem szeretek benne,hogy csak egy irányból tolható.
2010. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok.

Utolsónak igaza van, nem fordítható a tolókar, tehát a baba csak előre tud nézni, de az én fiam ha megfordítom és nem lát 10 perc mulva nyöszörög, Ő még úgy érzi magát biztonságba ha lát engem. De minden baba más.

majd írd meg mit választottál.

2010. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]



tp://babaszafari.hu/spd/unas_644747/Chipolino_Flora_ujszulott_babakocsi


Kerestem neked az "én márkámból"olcsóbbat, és ne tévesszen meg, nagyon szépek élőben, én először tartottam tőle a képeken annyira nem tetszettek, de élőben, szépek.

Bementem a boltba és egyből kiszúrtam Őket :-)

Ezek átfordíthatósak.

Nem akarlak rábeszélni, csak gondoltam hátha.:-)

Jó válogatást.

JA előző vagyok.

2010. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!