Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklás ellen mit ajánlatok?

Csuklás ellen mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hetes és nagyon jó evő, alkalmanként 120-140 szopizik.

Viszont utána van hogy negyed óráig is csuklik. Citromlevet szoktunk adni neki, de már úgy sajnálom, mert nagyon nem szereti.

Van esetleg más módszer, amivel el lehetne állítani egy ilyen pici babánál?


2010. nov. 16. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd vissza cicire...!
2010. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Cebion cseppet használtam.
2010. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miért adsz neki citromlevet??????????

Teljesen normális hogy csuklik, mivel a gyomra még fejletlen! Nem kell elmulasztani semmivel sem, ha nem bírod hallgatni használj füldugót!

2010. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mivel nagyon sokat eszik, már hiába teszem vissza cicire, nem kéri.

Nem csak engem zavar, hanem a babámat is zavarja már a csuklása. Nem hinném, hogy a füldugó segítene ezen. De azért kösz....

2010. nov. 16. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, Cebion csepp. Az én kislányom szerette, most 18 hónapos és van, hogy kéri. A védőnő mondta nekem ezt és bejött. Sokkal kíméletesebb, mint a citromlé. 1 csepp elég neki belőle.
2010. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hallgatni rossz, hanem látni hogy szenved.,...NO COMMENT...Az ilyen minek válaszol???
2010. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezt a Cebion-t még ma megveszem! Remélem segít.
2010. nov. 16. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Citromot 1 éves korig nem szabad adni, mert allergizálhat. Akkor már inkább víz, én a cebiont sem ajánlanám, mertilyen idős korban még akár egy nap többször is jelentkezhet a csuklás. inkább rakd vissza cicire vagy víz. eüs
2010. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!