Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ilyen bundazsákot?...

Használtok ilyen bundazsákot? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 17. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nemrég vettünk mi is.. szerintem szuper. Nem fáznak meg a babakocsiban és kényelmes, át lehet rajta fűzni a biztonsági övet is.

De azért ha mondhatok egy tippet, előbb próbáld bele a babakocsiba mielőtt megveszed, hogy jó legyen a méret.!!


Én a brendonban vettem és a pegperego babakocsinkba csak egy féle volt jó.. az egyik nagyon hosszú volt, a másik széles. stb.

2010. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekunk alapbol hasonlo volt a kocsihoz.En nagyon szeretem, mert alulrol is vedi, nem ugy mint a kocsira teheto zsakok.
2010. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lassan megszületik a 2. babám és hasonlót vettünk a Kikaban. Szerintem szuper jó, mint hogy az elöttem szóló is írta. Nem kell külön takaró.

Csak azt sajnálom hogy a lányomnál annó nem vettem meg.

2010. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre gondoltam, csak nem tudtam, hogy ez készen kapható. A vaterán akadtam rá. Szupernek gondolom. De nincs olcsóbban valahol?
2010. nov. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kikában olcsóbb,de az mintha polár bélésű lenne csak.Ha találsz valahol,linkeld be!!!
2010. nov. 18. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:

20:15 vagyok.

[link]


Szuper pihepuha a belseje. 100% poliészter. A mosásnál figyelni kell, hogy ne öbblítőzd mert akkor összeállnak a szálak és már nem lesz olyan puha.

Fejrésznél összehúzható, az eleje teljesen lecipzározható.

2010. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mennyire kell egy mínusz esetén ez alá beöltöznünk?
2010. nov. 18. 21:58
 8/12 A kérdező kommentje:

Jah és még le tudnád írni a szélességét és a hosszát?Köszi

Mikorra vagy kiírva?

2010. nov. 18. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy terveztem hogy a tescoban vett kezes-lábas bundazsákba felöltöztetem éa úgy teszem be ebbe. Mózesba rakom.

A Bundazsák teljesen kiterítve 100x55cm. Amúgy rá volt írva, hogy 0-36 hónapos korig.

A lányom 2,5 éves és tetőtöl talpig belefér. :))

Én szilveszterre vagyok kiírva, de mivel már visszatartáson vagyok a 30. héttől így mindenórásnak számítok. Most hazaengedtek és azóta már sikerült 3 hetet kihúznom. De nagy fájdalmaim vannak a görcsök és a keményedések miatt.

Már jó lenne túl lenni rajta.


Üdv: 34. hetes

2010. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Biztosan minden rendben lesz.Azért ha valami van várom az infót!

Addig is szép babavárást!

2010. nov. 19. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!