Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet köze a...

Szerintetek lehet köze a fogzáshoz, hogy kisfiam szopizás közben sír? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Bimbóvédővel szoptatok szépen szopizik vele, nem is keveset, úgyhogy biztos nem a védő a probléma. Szóval ma hajnalban a szopi során amikor már szívnia kellett volna a cicit mert nem jött csak magától a tej akkor mindig nyűgösen el kezdett sírni, és nekem kellett a tejcsit kimasszírozni. Olvastam egy könyvben, hogy szívóhatás fokozhatja a fogzási fájdalmat.

Egyébként minden jel a fogzásra utal: fokozott nyál, fülvakarás, mindent a szájába akar venni, néha ráharap a cicire elég erősen, és most meg hogy sír ha szívnia kell a cicit.


2010. nov. 18. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyi idős.


Igen, nekünk is volt/van ilyen, amikor már nagyon jön a foga, akkor fáj neki a szopás, és nem is eszik nappal, csak éjjel, félálomban. Nappal kanalazok neki a szájába, amit tudok: tejet, tejpépet, főzeléket, vizet, mert annyira fáj neki a szopi, hogy sír tőle. Aztán pár nap, és elmúlik a fájdalom, és újra jó evő lesz a kisfiam. (8 hónapos)

2010. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat... 4 és fél hónapos. Most napközben azért kétszer evett már sírás nélkül de nagyon rövid ideig, gondolom csak addig lefetyelt amíg jött magától a tejcsi.


Olyan borzasztó érzés, hogy szopi ami eddig mindig megnyugtatta most ilyen rossz neki...


Én is gondolkoztam rajta hogy fejek le tejet és megpróbálom neki kanállal vagy valahogy adni..


Egyébként amikor ilyen időszak van akkor nem apad el a tej, ugye?


köszönöm a válaszod.

2010. nov. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!