Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam néhány hete...

8 hónapos kisfiam néhány hete minden este belepisil a fürdővízbe. Ti új vizet engedtek a kádba ilyen esetbe? Ismertek valamilyen módszert, hogy ne pisiljen a vízbe?

Figyelt kérdés

Már több dolgot próbáltunk, hogy megelőzzük:

- fürdés előtt nem kapott folyadékot

- fürdés előtt hamarabb levettük róla a pelenkát

- pucéran végignézettük vele, ahogy a víz folyik a kádba

- előbb csak kevés vizet engedtünk a kádba, beleraktuk, hogy hátha pisil, de persze nem, aztán engedtünk többet és néhány perc múlva persze jött a pisi


2010. nov. 19. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam új vizet engedni, ha belepisil.

Szerintem nem is mindig veszem észre a pisiket.

2010. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig belepisil.Én le szoktam zuhanyoztatni a végén tiszta vízzel.
2010. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislánynál észre sem veszed. Amúgy a bőrének még jó is lehet.
2010. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért jó a bőrének a pisi?
2010. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, egyszer egy ilyen kérdésből itt akkora veszekedés lett...egy anyuka azt állította, hogy ő MINDIG új vizet enged, akkor is, ha egy fürdés alatt többször belepisil a gyerek, és leigénytelenezte azokat az anyukákat, akik nem engednek új vizet.

Nos, én sem engedek. Nem tudom, hova tenném közben a csuromvíz babát, félnék, hogy kicsúszik a kezemből, ha meg egyedül vagyok itthon, eleve esélytelen.

Szerintem nem egy deci vízben fürdetjük a gyereket, abban a kádnyi vízben meg annyira elkeveredik a pisi, hogy igazán nincs jelentősége.

2010. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is az az első, h sugárba pisil egyet. Eszembe sem jutott leengedni a vizet. (Medveczki Ilona is a saját pisijére esküszik)
2010. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hete szokott rá, hogy belecsurgat, nevetünk rajta, de még eszünkbe se jutott új vizet engedni..
2010. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hátén most csak a babauszira gondolok.....Mert az úszópelus csak a kakit tartja bent!Mi minden héten járunk!


Én még soha nem vettem észre hogy belepisilt volna a kádba (kislány),de eszembe sem jutna új vizet engedni!Persze tuti hogy belepisil a kádba!

Nekem vanhogy utána pisil mikor a fürdőlepedőbe van csavarva,mert fázik!Ha fáznak mindig pisilnek!

2010. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi az elején új vizet engedtünk, de újabban nem. Csak megerősítést vártam, amit meg is kaptam, ezentúl sem fogunk új vizet engedni! Köszi mindenkinek.
2010. nov. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!