Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nyugtató hatású teát...

Milyen nyugtató hatású teát vagy bogyót tudtok ami mellett még kaphat a baba tejet?

Figyelt kérdés

Ez egyre rosszabb,azt hittem ha nő a babám jobb lesz de mostanában már úgy érzem,nagy hibát követtem el...

Mindenki ragyog a boldogságtól, azt mondják ez életük legszebb időszaka, de én nagyon nem így érzek.Az eddigi nyolc hónap alatt nem tudok egy olyan napot mondani amikor boldog voltam. Kívülről egy boldog anyuka vagyok belül egy roncs.A gyerekemnek megadok mindent, mosolygok rá, játszom vele,babusgatom, de belül olyan feszült vagyok majd szét robbanok.

Tudom velem van a baj, egyszerűen nem ismerek magamra, mert ez nem én vagyok.De most mégis ez van.


2010. nov. 20. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Segafit pc, ez homeós szer, szoptatás alatt is szedhető. Emellett a Magne B6 is segíthet. ha viszont elhúzódik a pepis, idegeskedő időszak, mindenképp keress fel egy orvost, mert ez segítséget igényel!
2010. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor veszek ilyet, hátha ez segít rajtam.
2010. nov. 20. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam a Sedatif-ot nekem nem használt ( de anyukámnak igen ). Ha neked se lenne jó nekem a Sepia Officinalis 15 ch vált be azóta már nem is kell szednem teljesen rendbe hozott...
2010. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sadatif, amit előttem írtak, plusz magnézium.Az utóbbiból én már 500-at szedek naponta és mégis szétidegeskedem magam.Pedig eddig tiszta nyugalom voltam 14 hónapig.
2010. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
citromfű tea
2010. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget,mindent el fogok követni,hogy végre rendbe szedjem magam lelkileg.

Mert ez az ideggyogyó már minden energiámat lemeríti.

Még egyszer nagyon köszönöm:)

2010. nov. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!