Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hónapos,2 hónapos...

Kislányom 8 hónapos,2 hónapos korában ekcémás volt az arca ezért később mikor tápszeres lett HA tápszert kaptunk. Most viszont kipróbáltam a simát. Lehet tőle komolyabb baja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lett volna a tejfehérjére, akkor az már a HA-s tápszernél megmutatkozott volna. Valószínűleg nem attól volt az ekcéma, így nem hiszem, hogy baja lesz.
2010. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 11 hónapos , szintén ekcémás. Én nem adok neki simát, félek, hogy még jobban belobbantja a kis arcát.

Szerintem komolyabb baja nem lesz tőle.

Elmúlt neki az ekcémája? Mert nekünk sajnos 5 hónap kenegetés után is ugyanolyan , ha nem csúnyább.

2010. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet tőle baja. Az én lányom 7 hónapos koráig kapott HA tápszert és a gyerekorvos javaslatára már kipróbáltuk a simát és (kopp, kopp) nincs tőle semmi baja. De, hogy megnyugtasd magad, inkább konzultálj a dokival.
2010. nov. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igen elmúlt neki,nem volt olyan vészes csak kis helyen volt.Amikor már elég hosszú ideje nem múlt semmitől kaptunk steroidos krémet.Egyszer kentem be vékonyan és nagyon szépen elmúlt tőle.
2010. nov. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!