Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 4hós, kötött volt a...

Babóm 4hós, kötött volt a csípője, hordta a rugit. Ma voltunk vissza csípővizsgálaton ahol azt mondták, hogy 2hónap múlva konroll és hordja a rugit?

Figyelt kérdés
hason alszik,amikor nem kényelmes a rugi,én tudom,hogy kell,de szerencsétlen mozdulni nem tud benne,most 2hónapig hirdja,pont mikor aktívan kezdene mozgolódi?nem gáétolja majd ez a mozgásba?és mikor adjam rá,ha csak hason alszik,hogy ne legyen kényelmetlen?
2010. nov. 23. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is kellett hordani, de őszintén szólva én alvásnál nem adtam rá. Napközben meg nem zavarta, így rajta volt, Emellett sokat tornáztattuk, az is sokat segített.

Nekünk nem rugink volt, hanem terpeszpelenkánk.

2010. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek mondta az orvos, hogy alvásnál nem kell használni, csak amikor ébren van a baba.
2010. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi is hordtuk a terpeszpelust 2 hetes korától, mert kötött volt a csípője. Az én lányom mindent nagyon korán csinált.5 hósan már tudott ülni, 6 hósan meg felállt, rá 2 hétre négykézláb ment. Bevallom, ebben az időszakban nem sokat volt rajta a rugi, inkább csak alváshoz. 6 hósan mikor visszavittük, azt mondta a doki, hogy még 1 hónapot hordja, majd kontroll. Hát nekem elegem lett, mert ha rajta volt, nem tudott mozogni. Így az 1 hónap alatt egyszer sem volt rajta. VIsszavittem 7 hósan és doki büszkén dicsérgetette, hogy milyen szépen fellazult a csípő, megérte még ez az 1 hónap. Ha tudná, hogy rajta se volt... :)
2010. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 23. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyermek ortopéd orvos azt mondta, hogy a tornáztatás sokkal többet segít mint a rugi, ő egyáltalán nem használtatja, de a körzetisnek egyszerűbb azt mondani, hogy adják rá a rugit mint végigmutogatni, hogy hogyan kell tornáztatni a babát. Szerintem...:-(
2010. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!