Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nyugtalan este a...

Nagyon nyugtalan este a kisfiam aki 2 és fél éves. Ti hogy vagytok ezzel van valami jó tanácsotok?

Figyelt kérdés

az én kisfiam már 2 és fél éves és esténként mikor hogy van amikor fel kell 5-6-szor iszik teát és vissza alszik,de van amikor nem alszik olyan könnyen vissza van úgy hogy sír és leállok neki énekelgetni fel veszem az ölembe de csak sír alig akar vissza aludni.

már neki sok foga kint van de még mindig hátra van egy pár aminek még ki kell jönni ,hát nem tudom lehet hogy néha azért sír.

velünk alszik van úgy hogy álmában szipog mintha sírna szerintem ilyenkor biztos hogy rosszat álmodik de ilyenkor megnyugtatom halja a hangom odaadom neki a a hajam mert egyébként kis kora óta úgy alszik hogy fogja a hajam és így megnyugszik.

egyébként lehet hogy elviszem majd az orvoshoz mert nálunk ez már tényleg aggaszt nem tudom mit csináljak a

van úgy hogy fent vagyok vele hajnal 1 -ig a múltkor meg hamarabb elaludt 7 kor és felkelt hajnal 1 órakor és reggel 5 órakor aludt vissza már azt se tudom mikor altassam hogy jó legyen.

lehet hogy meg kellene keresztelni mert vannak akik mondják hogy azért ilyen mert nincs még meg keresztelve sajnos.

de az is benne van szerintem hogy már megszokta hogy fel kell éjszaka inni.

segítsetek ha tudtok!!!


2010. nov. 23. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!